Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha úgy döntöttem kipróbálom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy döntöttem kipróbálom a passzív anált, hol érdemes élőben partnert keresni hozzá? Menjek a Magnum szaunában? Van más hely?

Figyelt kérdés

28 vagyok. vettem magamnak egy műpéniszt és ahogy bedugtam és lovagoltam rajta egy kicsit hatalmasat élveztem tőle és úgy döntöttem kipróbálnám milyen ha megdugnak.

Hol érdemes személyesen olyan partnert keresni akit meglovagolhatnék vagy ő megdugna?



2020. jan. 31. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Internet, szexmozi (bár ott főleg orál megy), Magnum, melegbárok.
2020. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

írtam a kérdésben hogy élőben, személyesen

nem igazán interneten

2020. jan. 31. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt a magnum szaunát kerüld, én arról csak rosszakat olvastam, a kiéhezett vén papikról

Gondolom annál azért igényesebb vagy

2020. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyet vettél? Leírod a típusát? Én is hasonlón gondolkodom.
2020. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Én azt hallottam le lehet koptatni azokat a bizonyos kiéhezett vén papikat.
2023. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!