Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megengednétek a fiútoknak, hogy másik fiúval kiélje a vágyait ha éppen olyanja van?

Figyelt kérdés
Olyan lányokat kérdeznék, akik lennének párkapcsolatban biszexuális férfival.
2020. febr. 1. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen én meg,bizonyos feltételek mellett.
2020. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés lehet akinek te vagy a partnere, nekem eddig senki sem engedte meg
2020. febr. 1. 12:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyalataln nem
2020. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyen ne legyen kapcsolatban. Engem is nagyrészt a lányok vonzanak, de ha pasival vagyok akkor eszembe se jut nőhöz érni. L
2020. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy nővel vagy férfivel fekszik oe az így is úgy is meg csalás. Én is mind2 írányba kacsintgatok úgymond de ez nem úgy van hogy mondom oáromnak figyi én megyek kurni egy csajal. Ez félre dúgás és meg csalás.


21l

2020. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És arra nem gondoltok, hogy az engedélyetekkel kiéli a vágyait és utána veletek is élvezetesebb lesz az együttlét?

Mert aki elfogadja hogy a párja biszex az elfogadja azt is hogy már pedig bizony a fiúk is érdeklik őt.

2020. febr. 1. 12:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán, hogy félrekúrjon amikor csak akar? Még egyértelműbben fogalmazva, nyitott kapcsolat. Nos, a többség nem akar nyitott kapcsolatot, akár ffi-vel, akár nővel lép félre. S te megengednéd a párodnak, hogy másik pasival legyen, ha "olyanja" van?

Léteznek egyébként nyitott kapcsolatok, s van ahol tökéletesen működik is, sőt néha 3-asban is csinálják, de a többség nem erre vágyik, bár nem lehetetlen ilyen partnert találnod.

2020. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előbb éld ki a vágyaid és utána legyen kapcsolatod. Hidd el nekem is vágyam lefeküdni egy lánnyal, de mivel szeretem a páromat ezért nem tenném meg, még engedéllyel se. Aki képes lenne ilyenre az nem is áll készen egy kapcsolatra, és nem is szereti igazán a párját. L
2020. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kell engednem/tiltanom, mert ő hűséges, és nem akar mással lenni.
2020. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Feltéve ha érzelemmentes a dolog.
2020. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!