Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuàlisok nagy része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuàlisok nagy része miért "fél" a meleg pàrkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert kimondott érzelem nincs, csak testi jelleggel működik
2020. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

A bisek nem létesitenek párkapcsolatokat.

DE még testit sem mindenben,ez különbözteti meg igazán őket a melegektől.

2020. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki fel
2020. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Aki biszex, nem akar párkapcsolatot senkivel. Mivel általában diszkréten intézi,sőt meglevő kapcsolata is van, így van vesztenivalója, ha lebukik.

Egy másik biszexszel,vagy heteroval nincs olyen gond, mert azok tudják,mi a lebukás és szintén diszkrétek.

A melegek viszont érzelmeket is vinnének bele, képesek zsarolni is, ha nem viszonozzák nekik.


És a melegek amúgy sem a hűségről híresek,így egészségi kockázata is van.

2020. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én nem félek, de a férfiak párkapcsolati szinten nem érdekelnek.

Sőt, számomra 1 csók is elképzelhetetlen férfival.

2020. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
5# hogy mondhatsz ilyen marhaságot, ezzel magadat járatod le. A közöny és érzéketlenség kihathat a nőkkel való kapcsolataidra is. Érzelem nélkül szerelmeskedes fiúkkal meglehetősen állatias.
2020. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bacardiboykvar ***** válasza:
53%
Én 44 éves biszex pasi vagyok, de kapcsolat férfivel elképzelhetetlen a számomra, azt csak is nővel tudnám elképzelni, sőt, eljutottam odáig, hogy kifejezetten olyan nőt keresek, aki elfogadja a biszexuálitásomat, vagy akár ő maga is biszex. Rajta vagyok, hogy találjak ilyent, még, ha nem is egyszerű.
2020. febr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert a biszexek többsége nem akar meleg kapcsolatot, legfeljebb egy kis pajzán együttlétet.
2020. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nem értek egyet a válaszolókkal. Bi lány vagyok és igenis vágyom párkapcsolatra a velem azonos neműekkel is.


Szerintem amúgy a többség is vágyik kapcsolatra csak nem mer belekezdeni, mert fél a környezete reakciójától.

2020. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mert nem hagynak csajozni.

bi vagyok mind 2nemmel akarok "dolgokat".

2020. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!