Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha még nem voltam fiúval, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem voltam fiúval, de izgat a gondolat, hogy valaki használ engem vagy uralkodik felettem, akkor azt is élvezhetem ha jól megkefél?

Figyelt kérdés
Többször elképzeltem, hogy milyen lehet, ha egy fiú rámmászik és kutyapózban megdug, a zuhany alatt megszopat és felhúz a farkára. Ilyesmiket képzeltem el, és mindig felizgultam ezekre.

2020. febr. 12. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges! :P
2020. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy?

Hol laksz?

2020. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírtad mire izgulsz - pont arra hogy jól megkeféljenek. Mivel erre vágysz így normális partnerrel valószínűleg élvezni fogod, de majd akkor tudod meg ha kipróbálod.
2020. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Látatlanban azt mondom, előbb lesz két ötös lottónyereményem egymás után, mint te megvalósítod az elképzelésedet.

Sok ilyet olvastam már, de tuti, hogy akkora porfelhőt ver a lábatok,amikor menekultök egy semmire sem kötelező találkozás elől is....hogy most sem lenne máshogy :)

2020. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kamasz koromban is erről álmodoztam,aztán 13 évesen megvalósítottam és azóta is dugatom magam és boldogan élek amíg meg nem halok!Hogy mennyire fogod élvezni az nagy nértékben a partneredtől függ! Ha akkora dorongja van,hogy szétszakít,akkor vedd úgy,hogy volt egy fájdalmas emlék,mert többet rá gondolni sem akarsz.
2020. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már csak a próba van hátra.
2020. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, lehet, de az évek tapasztalat: NAGYON SOK fantázia csak fejben izgató. Én is fantáziáltam sokszor pasikról, de amikor ténylegesen rámmászott pasi (nem is egy az évek során), teljesen undorítónak találtam, pedig fejben "szexi volt"
2020. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát szerintem elvezheted és nem akarok bunkomak tűnni de irj privát üzenetet ha erdekel ott le írom hogy nézünk ki 😇
2020. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer egy idősebb pasi du.got meg így totál nem volt az esetem de olyan határozott és irányító volt hogy csak történtek a dolgok. Hatalmasat élvezett. Az történt amit ő akar.
2020. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!