Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen esélye van egy 40-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van egy 40-es bi srácnak a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire jön be a fiatalabb korosztálynak a korombeliek, ráadásként ha egy 5-10 évvel jobban néz ki!

És mondjuk laza, jó fej, fiatalos!

Ha lehet kort is írjatok!

42/F



2020. febr. 27. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon
2020. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# És te mennyi idős vagy?
2020. febr. 27. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább a te korosztályodra bukok, 22.
2020. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok 23
2020. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:
62%

Attól függ,hogy melyik nemet akarod felcsípni.

Nálatok pasiknál egy fokkal nehezebb is,mint nálatok pasiknál,mert sokan eléggé elítélik,ha érdekel a saját nemed férfiként.Ezért titkolja sok fiú és férfi a nemi indítatását,és fél felvállalni önmagát,és hogy melyik nemhez vonzódik,illetve,hogy a saját neme és a nők is érdeklik.

A csaj szemszögi részből azok a lányok és hölgyek fogják leginkább megérteni,hogy nem csak a nők érdekelnek,akik ugyanaz,vagy hasonló nemi indítatásuk van,mint jelen esetben neked.

Mivel én pánszexuális vagyok,az a biszexnek már egy ágazata..nem ítélem el senkinek a nemi indítatását.

Csak azokat a fiúkat és férfiakat nehéz egy kicsivel hogy is mondjam...nem negatív jelzőkkel illetni,akiknek ott van a pömpölője,és nőnek gondolja,és vallja magát...bár már nem egyszer védtem meg ilyen embereket...az ilyeneknek még nehezebb,mivel naponta azt kapja meg,hogy meleg,miközben nem az,hanem egyszerűen nőnek érzik magukat,és úgy is viselkednek.

Visszatérve rád...úgy beszélgetni ebben a témában egész sokáig tudok,mivel sok tapasztalatom van így az évek alatt...valljuk be,nem most jöttem rá a nemi indítatásomra.

20/L

2020. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a te korosztályodra bukok a legjobban, mert ott még vannak igazán erős kiállású, férfias férfiak. Meg tudnak ezt-azt az ágyban, amit a fiatalabbak nem. A biszexualitás nálam meg plusz pont. Legjobb szexuális élményeim biszex pasikkal voltak.


Ha nem zavar, hogy én meleg vagyok, írj!


26/F,Budapest

2020. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fruzs33

Engem most igazából a fiúk válasza érdekel!

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem érdekel a véleményed!

Nem vagyok kukis lány!😁 Nem bírom én sem az olyan embereket! De nem is ítélem el!

Viszont szívesen ismerkedem fiatalokkal mert ők még szeretnek bulizni, stb! Hiába vagyok 42, nem érzem magam annyinak! Sőt, pörgök mint atom!😁

2020. márc. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!