Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Prosztatamasszázs magamnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázs magamnak?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék úgy elélvezni, hogy nem nyúlok a farkamhoz csak a prosztatát masszírozom?

2020. márc. 8. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2020. márc. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ki nem szarja le, hogy mit csinálsz magaddal, csináld!!
2020. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erre mód az engem is izgat. Én eddig egy farokmasszázs volt amitől brutálisat élveztem. Egy bi srác csinálta. Nagyon sokszor csináltuk utána egymásnak mert nagyon nagyot lehet élvezni tőle. Csak sajna külföldre költözött így nincs kivel.
2020. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
prosztatamasszírozóval. meg sok gyakorlással, és előtte nagyon el kell lazulni. nekem már jópárszor sikerült, de kb 5-ből 1-szer szokott sikerülni. és olyankor is, kb 2 órát rá kell szánnom a legnagyobb nyugalomban. de megéri, mert akkora az orgazmus, h utána még egy óráig csak fekszem és alig tudok magamhoz térni.
2020. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én felcsatolhatóval szoktam magam dugni és úgy el tudok élvezni anélkül, hogy a farkamhoz érnék.
2020. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!