Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy biszexuális lányként nem akarok többé semmit más biszex lányoktól?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget életem első kapcsolata,5 évig voltam együtt egy másik biszex lánnyal,nagyon szerettem.De a kapcsolatunk alatt egy csomószor féltékennyé tett férfiakkal,sőt,a vége felé azt sugallta,hogy nem vagyok elég jó,nincs jövőnk,mert én nem vagyok pasi.Most egy fiúval ismerkedik,én pedig a padlón vagyok,önbizalmam nulla.Normális,hogy úgy érzem,rá se bírok nézni többé a biszexekre,vagy képmutató vagyok?

2020. márc. 23. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak így :(
2020. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
89%
Ez nem biszex specifikus. Ha ugyanezt egy leszbi csaj játszotta volna el 1 csajjal akkor most a leszbiktől lennél kiakadva. 5 év után ez a reakció normális.
2020. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2, nem tudom,szerintem ha leszbikus lenne,nem érezném úgy,hogy kevesebb vagyok,mert nincs farok a lábaim közt.Miközben sorolta,hogy miért lenne jobb,ha férfi lennék,szinte utáltam,hogy nőnek születtem.Nem akarom a biszexeket egy kalap alá venni,tudom,hogy mind különbözünk,mégis úgy érzem,soha többé nem akarok a férfiakkal rivalizálni.

Egyébként köszi a kommentet.

2020. márc. 23. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, Kérdező!
2020. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthetoek az érzéseid ezek után. De nem kell minden biszexet eszerint megítélni, hisz te se ilyen vagy nem? Vagy megközelítem egy másik szemszögbol: gondolj bele hogy ismerkedsz egy hetero fiúval vagy egy leszbikus lánnyal aki nagyon tetszik, de úgy döntenek hogy nem adnak neked esélyt mert a múltban ôket is megbántotta egy biszex lány. Igazságosnak éreznéd hogy te bunhôdsz miattuk, amikor te nem olyan vagy? Sajnálom hogy ez történt, de egy biszex lány tette ezt veled, és nem az összes biszex lány.

Bocsi az élezetekért nem magyar s billentyum.

2020. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!