Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire problémás az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire problémás az, ha valaki kezdőként szintén azzal próbálná ki elsőre? 20F

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma mivel egyébként is azzal próbálod ki, így aztán nem gond ha szintén azzal.
2020. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is hasonlóan vagyok. Még nem voltam fiúval, de komfortosabb lenne egy szintén kezdővel megtenni az első lépést.
2020. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne problémás? Azzal próbáld ki akivel kölcsönös a szimpátia, bejöttök egymásnak és megvan a bizalom.
2020. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább próbálnám ki velem kezdővel, hiszen úgy együtt fedezhetjük fel a test gyönyöreit, aminél szerintem nincs jobb. 21/F
2020. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy úgy jött össze, hogy kezdőként az apám lehetne korú, már "rutinos" pasikat sikerült felszednem, vagy szedték fel ők. Mindegyik türelemmel, sok rám figyeléssel vezetett be először az orál, majd később az anális szex csodákkal teli világába. Köszönettel tartozok nekik, hogy volt türelmük hozzám, és megszerettették velem a férfi szex aktív és passzív oldalát is.
2020. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!