Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha most kipróbálom hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most kipróbálom hogy egy férfi megdugja a seggem, akkor egy idősebb vagy fiatalabb férfivel járnék jobban? És melyikkel miért?

Figyelt kérdés

Kizárólag idegen férfi jöhet szóba. Én 28 éves vagyok, és nem tudom hány éves aktívval járnék jobban.

Felizgat a jó testű fiatal férfi is, de izgat a gondolat egy kicsit testesebb középkorúval is.

A lényeg hogy ne fájjon nekem, és engedje hogy én válasszak pózt és nagyjából olyan tempóban csináljuk ahogy nem kellemetlen és nem fáj.



2020. márc. 28. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A fiatalabbal, mert gyorsabban csinálja.
2020. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az miért jó ha gyorsabb?
2020. márc. 28. 15:59
 3/8 Pomazi73 ***** válasza:
72%
Velem mert óvatos vagyok. ;)
2020. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Vagy veled egykorú? 😏
2020. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most pont nem kéne idegenekkel szexelni de te tudod.
2020. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül most gondoltam,

csak a kérdésben írtam félreérthetően


akkor úgy fogalmaznék, hogy: "ha kipróbálnám hogy egy férfi megdugja a seggem,..."

2020. márc. 28. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Az idősebb.tapasztaltabb,nem okoz fájdalmat.A fiatalok hevesek.Nem túl figyelmesek.A lényeg

bejöjjön neked,mert soha nem fogod el felejteni

az elsőt.

2020. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is szeretnem kiprobalni.

En inkabb velem egy idossel/33/ vagy fiatalabbal.

Viszont szinten kezdovel. Tudom, hogy itt mindenki mast tanacsol, de szerintem jo lenne egyszerre felfedezni a dolgot. Attol, hogy valaki kezdo, miert lenne durva?!

2021. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!