Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy meleg férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy meleg férfiak, miért kedvelitek a közterületi szopást, nyalást?

Figyelt kérdés
aszex sokkal jobb lakásban
2020. ápr. 18. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek,Borsodból tiplizz el.
2020. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én bi vagyok, de biztos, hogy semmit sem csinálok közterületen. Igyekszem titkolni, a partneremen kívül senki nem is tudja rólam. Utálom az ilyen feltünősködő magamutogatókat, a legtöbb ember hányna tőlük. Ez senkire nem tartozik, otthon kell csinálni.
2020. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos vannak kulturálatlan emberek, de ez nem csak a biszexekre és a melegekre jellemző.
2020. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csinálnám közteren...
2020. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Közterületen én sem csinálnám.


Erdőben jól elbújva már volt kalandom, de nagyon nyilvános vagy publikus helyen nem csinálnék semmit.

2020. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak kedvelés, vagy nem kedvelés kérdése. És nem csak a melegek, biszexek csinálják közterületen, hanem heterók is. Van az az eset, amikor nem tud az ember kéglire menni. Marad egy park fás, bokros, félreeső része. Voltam már pasival és csajjal is közterületen. Igaz, éjjel, amikor kevesebbet látni. Nappal nem csinálnám.
2020. ápr. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nyáron éjjel egy téren a padon keféltem és nagyon élveztem mert nagyon be volt indúlva a pertnerem ,
2020. ápr. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!