Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiatalok akik lábfétisesek? Miket szerettek egy lábban és miket szerettek csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem is van és szeretem ha egy láb kicsi és puha :) 18/f

2020. ápr. 22. 13:38
 1/7 Croissant0101 ***** válasza:
Én személy szerint nem vagyok az, de az egyik partnerem egyszercsak a farkam helyett a lábujjam kezdte el szopogatni. Engem egyáltalán nem izgatott a dolog, de őt nagyon, mint ez akkor kiderült. Nem tudtam, hogy ilyen fétise van.
2020. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem feszülős boxeralsó fétisem van :P
2020. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a női lábakat szeretem, illetve ha az enyémet kényeztetik
2020. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lábujj-nyalogatás, talpnyalás, cipő-, zokni szagolgatás, talpmasszírozás. Így dióhéjban.
2020. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cipőfétis
2020. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lábujj szopás, nyalogatás, talp nyalogatás, masszírozás, csókolgatás. És amikor zokniban van a párom, akkor alatta a simogatás, vagy úgy nyalogatás és ujj szopogatás.
2020. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha kényeztetik a lábam
2021. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!