Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek meddig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet nyitott kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyok a barátnőmmel.

Kb 2 éve megbeszéltük hogy nyitott kapcsolatot akarunk.

Mindketten bi-k vagyunk, rendszeresen összefekszünk másokkal.


Jól is működik a kapcsolat, amúgy jól kijövünk egymással, együtt is lakunk, közös életet, családot tervezünk.


Egyedül az zavar, ha a barátaimra is rámászik.


Nem bánom akárkivel sexel, csak ne nyomuljon titokban a barátaimra is.


Szerintetek meddig tartható fenn egy ilyen kapcsolat, akármeddig?

20/F


2020. ápr. 24. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig, hiszen látod hogy még a haverjaidra is rámászik.
2020. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 DnPlymn ***** válasza:
100%

Megfelelő szabályokkal bármeddig.

Beszéld meg vele, hogy a saját körödből ne csemegézzen

2020. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármeddig, amíg akarjátok. A #2-es jól írta. Annyi, hogy megbeszélitek, hogy közös ismerősökkel ne menjen a dolog.
2020. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta szabályok vannak és betartjátok fenntartható. Már ha eszetekbe nem jut véletlenül mégis féltékenykedni.
2020. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Ha biszexek vagytok és nyitottá tettétek a kapcsolatot, akkor azt nem azért tettétek hogy a saját nemetekkel lefeküdhessetek? Csak mert ez eléggé úgy hangzik hogy a barátnőd megy fűvel fával félre.


Az alapszabályokat pedig le kell fektetni, bár én személy szerint nem értek egyet a nyitott kapcsolattal. Nem azért vagyok együtt valakivel, hogy másokkal szexeljek. 1 év után pedig meg sem fordulna a fejemben, hogy annyira el tudna laposodni a szexuális élet, hogy ilyenre kelljen adni a fejem.

2020. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már nem sokáig - mivel a párod nem tartja a játékszabályokat. Tudja, hogy téged zavarna hogy a barátaidra rámozdul, ezért csinálja titokban, de mégis csinálja. Nem tisztel téged. Már megbocsáts, de balek vagy ha ekkora gombócot benyelsz tőle.


Egy nyitott kapcsolat addig működik, amíg mindkét fél erre vágyik, elfogadják ezt, megvan a felekben a másik tisztelete, amíg mindketten izgalmasnak tartják a külön v. közös játékot, lefektetik a közös játékszabályokat ÉS betartják őket!

2020. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem tisztel téged. Már megbocsáts, de balek vagy ha ekkora gombócot benyelsz tőle."


Azért én is rendszeresen sexelek másokkal, volt már hogy egyik barátnőjével is, de én direkt megkérdeztem h nem e lesz gond ha vele sexelek majd.

De ő rögtön mondta hogy bárkivel csinálhatom, őt nem zavarja.


Nem érzem hogy lapos volna a kapcsolatunk szexuális téren, mert kb kétnaponta sexeltünk.

Emelett heti 1-2x vagyok mással is.

2020. ápr. 24. 19:29
 8/12 Croissant0101 ***** válasza:
9%
Ha valóban tényleg ennyiszer vagy mással illetve ő is akkor az egész kapcsolatotok egy rakás szar.
2020. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sexmániásak vagyunk mindketten
2020. ápr. 24. 19:37
 10/12 Croissant0101 ***** válasza:
És ezzel megmagyaráztad hogy miért másokkal élitek meg a vágyaitokat egymás helyett? Komolyan megérett az ember a pusztulásra. Főleg hogyha téged nem zavarna ez a dolog akkor nem írtad volna ki. Ennyit az egész lelkületekről és az érzelmeitekről.
2020. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!