Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek melyik a gyakoribb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a gyakoribb (crossdresser srácoknál)?

Figyelt kérdés

Mármint olyan srácoknál, akik kedvelik a nővé transzformálódást (smink, outfit, teljesen női és igencsak nőies megjelenés).

Az, hogy ők a női ruhákhoz való vonzódásuk ellenére más lányokra gerjednek és nem lennének együtt egy pasival?

Vagy az, hogy a pasikhoz vonzódnak? Több lehet az olyan cross, aki nőnek öltözve pasikkal is akar együtt lenni, legyen szó akár szexualitásról, akár komolyabb kapcsolatról?



2020. ápr. 25. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás (kihez vonzódsz) és a nemi identitás (milyen neműnek vallod magad) egymásra merőleges síkok. Szerintem ha egy elég reprezentatív "esetszámú" mintát találnál, abban mindkettőből lenne elég vegyesen.
2020. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ki mit tapasztalt eddig, aki ismer crossokat?

Nyilván tudományos mintavételt nem fogunk tudni csinálni.

2020. ápr. 25. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bennem valószínűleg van biszex hajlam, mert felizgat a gondolata, hogy egy igazi farkat érezzek magamban vagy kényeztessek. Számomra az a nehéz, hogy a férfi testéből csak a farok érdekel, de tartok attól, hogy elriaszt az arcának vagy a szőrös testének a látványa.


26/F

2020. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerős amit írsz. Sok ilyet hallottam már h csak megélné szerette volna valaki a női szerepet, de nem talált pasit akihez vonzódna.
2020. ápr. 26. 00:04
 5/9 anonim válasza:
100%
Kérdező, crossdresser srác vagy, vagy a a cd-ket kedvekő pasi/csaj?
2020. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Cd-ket kedvelő fiatal(abb) férfi.

Azt hagyjuk, hogy srácabb koromban én próbálkoztam-e vele :P

2020. ápr. 26. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én crossdresser vagyok, de a nőket szeretem. Mi a baj azzal, hogy közben kényelmesnek találom azt, hogy szoknyát vagy magassarkút is szeretek hordani? Ha beöltözöm, akkor sem vágyom arra, hogy egy férfival legyek, inkább egy leszbikus nővel tudnám elképzelni magam. A barátnőm tud ezen oldalamról, a női cipőket el is fogadta, még a szoknyát is, de előtte nem öltözöm át teljesen. Így egyeztünk meg.
2020. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Semmi baj sincs vele. Kíváncsi voltam, hogy ki hogy van a dologgal. (Persze pasiként örülnék neki, ha lenne cd, aki pasizni akar).

Köszi a választ, irigylésre méltó pár lehettek

2020. ápr. 27. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nőkhöz és pasikhoz is vonzódom :)

27F

2020. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!