Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy ismerkedjek lányokkal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek lányokkal? (Fucsa helyzet, többi lent. )

Figyelt kérdés

Amikor fiatal voltam volt egy "barátnőm" de inkább mondanám ilyen tiniszerelemnek. Változtam az évek alatt ér rájöttem, hogy a fiúk jobban tetszenek, hát elkönyveltem magamban, hogy meleg vagyok.Másfél év ismerkedés után megismerkedtem egy csodálatos fiúval, akivel azóta is egy párt alkotunk(kis híján 4 éve vagyunk együtt).

Mindennél és mindenkinél jobban szeretem, és szexuálisan sincsen semmi problémánk (ha valaki esetleg erre gondolna), viszont az utóbbi időben elkezdett körvonalazódni bennem egy érzés, amit nem tudok hova tenni.Rájöttem hogy voltam már szerelmes lányba, csak én ráhúztam a legjobb barát címkét, sőt a női melleket kivejezetten fonzónak találom.

Tehát izgatja a fantáziámat a gondolat, hogy milyen lehet egy lánnyal a szex.

Ezt meg is beszéltem a barátommal, aki egy kis melepettség után támogatóan állt a dologhoz, volt már hogx bevontunk valakit egy kis buli kedvéért a szexbe.


De ez olyan most amihez úgy érzi nem tudna így állni, tehát neki a lányok nem vonzóak ilyen téren.


A kérdésem tehát az, hogy mégis hogyan próbáljam ki magam egy lánnyal úgy, hogy közben szerető boldog párkapcsolatban vagyok egy fiúval( aminek a megkérdőjelezésére ne vegye a fáradtságot senki, ugyanis így van és hallottam már azt a véleményt miszerint nem ).

Őszintén akarok belemenni, hogy a lány is tudja, hogy nekem ez kiváncsiság és nem akarom kihasználni, maximum annyira amennyire ő is szeretné 😄

Tehát hol keressek erre lányt(azért ez erős kezdés lenne Tinderen :) )?Hogy hozzam fel neki a témát? Mit javasoltok?


Normális válaszokat várok, előre is köszönöm!



2020. ápr. 26. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Van akinek nincsenek problémák az életében, tehát csak keres magának. Ha az én párom lennél, nem lennék ilyen támogató veled, az biztos. Mehetnél nőt keresni, de az életben többet nem állnék szoba sem veled.

Lehet számodra nem normális a válasz, de ez van! Remélem a barátod is rájön, hogy ez akkor is megcsalás lesz a részedről.

2020. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom, mindig maradnak emberek akik a kérdésre nem válaszolnak (talán nem is értik azt) ahogy azokat a szavakat sem, amikkel dobálóznak.

Hála az égnek nekem nem olyan párom van, akivel nem lehetne megbeszélni ilyen dolgokat és teljes mértékben egymás mellett tudunk állni.

Kérlek legközelebb olvasd el a kérdést, ugyanis az nem az volt hogy mi lenne ha te lennél a párom.

És kérlek nézz utánna annak is mit is jelent a megcsalás szó.

Sose késő tanulni és fejlőni :) hajrá

2020. ápr. 27. 01:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetetlen erre lányt találni, csak sok szerencse kell hozzá. Tinderen próbálkozhatsz ott úgyse élete szerelmét keresi az ember.
2020. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A biszexeknek mindig nehez, mert szerelmes csak egyvalakibe lehetsz, de szexualisan mindig fogsz vagyni arra, amit a parod nem tud eppen megadni. Szerintem ilyenkor megoldas lehet, ha egy masik nemu alkalmi kapcsolatot keresel, es vele kieled ezen vagyaidat. Szerencses helyzetben vagy, mert ezt a parod megertette, es nem veszi megcsalasnak. Meg szerencsesebb lennel, ha pont neki is lennenek ilyen jellegu vagyai, es egyutt elnetek ezt meg, de ez azerintem eleg keves esetben adatik meg, hohogy nind az aktiv, mind a passziv fel biszexualis.
2020. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy a barátod csak azért támogat mert szeret, közben pedig rohadtul bántja a dolog!? Engem megenne a fene az tuti!
2020. máj. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Mit szolnal hozza ha a baratod meg fiukkal szexelne?!
2020. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2 válaszolónak aki valóban a kérdésre válaszolt, mentek a zöld kezek 🙂


Többiek pedig légyszives mielőtt nekiálltok olyan dologról beszélni, ami nem volt kérdés, olvassátok végig a kérdés leírását.Ez az oldal kérdések feltételére és azok megválaszolására jött létre, nem pedig mások értékrendjének és gondolatainak, világnézetének kritizálására (hacsak nem az volt ugye a kérdés)

Tudom, nehéz elképzelni, de tud olyan erős lenni egy kapcsolat, hogy ilyesféle újítások és "fűszerezések" csak előre viszik.Aki még nem élt meg ilyet, vagy nem tudja elképzelni, az nem azt jelenti hogy nem is lehet olyan az életében :) szóval kívánom nektek ezt.

Annak a válaszolónak, aki erre tért ki: láttam a barátomat egy izmos helyes sráccal szexelni és isteni élmény volt.Aztán beszálltam én is.

Utánna meg megünnepeltük az évfordulónkat.


Nem az ítéleteteket vártam ezügyben, mert nem érdekel a legkevésbé sem, tudom, hogy sok olyan buta ember van, aki nem lát az orrán túl.

De most biztos nagy élmény volt leírnotok ezt 🙂

2020. máj. 6. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Jo kapcsolat lehet ha mindketten félrekeféltek... akkot mi a fenének vagytok egyutt?!
2020. máj. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerinted egy kapcsolat csak szexből áll?

Sajnálom, hogy ezt gondolod :(

2020. máj. 7. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a rosszlányokról keres valakit, igaz fizetni kell érte, de őt nem érdekli, hogy te mit csinálsz. Nagyon nehezen találnál lányt alkalmi szexre, akit nem zavarna,hogy te meleg vagy
2021. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!