Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, fiúk mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mit gondoltok arról ha egy gimis korabeli lányról megtudnátok hogy biszex és első kapcsolata egy lánnyal van?

Figyelt kérdés

Fiúk mit gondoltak arról ha egy veletek egy idős lány lánnyal jár, és lányok mennyire lennétek zavarba mikor vele lennétek akár tesiöltözőben?

De úgy összeségében mit gondoltok erről?

(Létszives csak tinik irjanak mert az ő véleményük érdekelne most kifejezetten)



2020. ápr. 26. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Késői tini korban vagyok (19L) remélem számít a véleményem.

A gimiben volt osztálytársam akiről tudtam hogy biszex, továbbmegyek, ő (volt) a legjobb barátnőm. Mégjobbat mondok, én is az vagyok. De ahogy egy heteró lány nem megy rá minden pasira, úgy egy ferdehajlamú se minden csajra. Aki barát/osztálytárs abba nem látunk bele mást

2020. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Jólenne nekem.
2020. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: ez inkább tini párkapcsolatok kategória.

#1: nem kéne ferde hajlamúnak hívni magatokat...

2020. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hadd maradjon végül is akár még 19 évesen is lehet valaki gimis és szerintem normális a kérdés.
2020. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
#3 azért mondtam ferde hajlamút mert a biszex es a leszbikus lányokra egyaránt gondoltam
2020. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem nem számít az előélete, amin nem tud változtatni.
2020. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
16 vok szerintem ezzel semmi baj nincs nem az számít egy embernél, hogy kikhez vonzódik.
2020. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!