Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek én biszex vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én biszex vagyok vagy csak egy kíváncsi hetero? Mi szamit biszexnek?

Figyelt kérdés
Szóval a ferfiak azok akik alapvetően izgatnak, iranyukba szoktam csak kezdemenyezni. Viszont egy formas női mellet, feneket megnézek. És ha úgy alakul hogy egy számomra vonzó nő kezdeményez akkor szívesen benne vagyok a dologban... Viszont kapcsolatot csak egy férfival tudok elképzelni. Tehát vonzódom a nőkhöz, viszon tartósan nem tudnek velük kapcsolatban lenni, az tuti. De ezek alapjan már biszex vagyok vagy bi csak az aki párkapcsolatban is van azonos neművel? Nem mintha baj lenne, csak igazabol egész eletemben nem tudtam magam "besorolni"...

2020. ápr. 26. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex, függetlenül attól hogy pasi vagy vagy nő.
2020. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi, kimaradt hogy lany vagyok es 23 éves...
2020. ápr. 26. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges is besorolni magad, nem kell erre rágörcsölni, de ha mindenképp fontos ez neked, akkor biszex vagy igen. Nem csak arra mondják akik párkapcsolatban is lennének. Vannak akik csak szexuálisan vonzódnak a saját nemükhöz, nem kell egyenlő mértékben vonzódni a két nemhez ahhoz hogy biszex legyél. Sőt, valójában nagyon ritka az olyan biszex aki ugyanannyira vonzódik mindenkihez. Legtöbbjüknek valamelyik irányba eltolódik a mérleg.
2020. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen valóban nem szabadna rágörcsölni erre az oldalvalasztásra... De annyira nyomasztó hogy igazából nem is tudod hogy mi vagy... Köszi a választ, nagyon aranyos és megnyugtató!
2020. ápr. 26. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs kíváncsi, van hetero, meleg, biszex.
2020. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem van kivancsi. Ha valakit izgat a gondolat, egyszer kiprobalja azonos nemuvel es nem jon be neki a dolog, es onnantol kezdve csak a masik nem fele erdeklodik. Akkor o egy kivancsi hetero. Ha a tovabbiakban is erdeklodik a sajat neme irant is, akkor biszex.
2020. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igazából van kíváncsi. Bicurious az angol neve. Amikor nem vagy biztos abban hogy 1-nél több nemhez is vonzódsz. Nem igazán szexualitás. De egytértek azzal aki azt mondta nem kell feltétlenül besorolnod magad semmiféle kategóriába.
2020. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!