Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero srácok, volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, volt már olyan hogy annyi ideje nem elegultetek ki, hogy elgondolkodtatok azon, hogy egy meleg srácnak hagyjátok hogy leszopjon, csak hogy elmenjetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kezemmel megoldom 😅

Bár amúgy már jutott eszembe ilyen.

2020. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi heterót szívesen leszopnék. Izgatna a tudat hogy én lennék neki az első pasi aki csinálja.
2020. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hetero vagyok de jutott ez már az eszembe, hogy mindegy alapon csak leszopjanak. Aztán elképzeltem ahogyan ezt egy férfi csinálná nekem és az undor és hányinger felváltva kapott el.

Innen tudom, hogy nem vonzanak szexuálisan a férfiak és full hetero vagyok.

2020. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Akit inkább az undor fogott el, akkor is undor fogna el, ha egy nagyon szép férfi csinálná?
2020. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
#3 vagyok. Számomra nincs olyan, hogy szép férfi. Ezt a fogalmat csak nők mellé tudom párosítani.
2020. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy biszext biztos, egy heterót sosem, akkor inkább naponta 10x kiveri, vagy elmegy prostizni, vagy - fogalmazzunk úgy - nem túl helyes nővel csinálná. Egy hetero szemében egy 120 kg-s, nem szép arcú nő is vonzóbb, izgatóbb (ha nagyon kanos) mint egy másik pasi.
2020. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megfordult már a fejemben a dolog. Bevallom őszintén, hogy néha annyira kanos szoktam lenni, hogy akár egy pasinak is engedném, hogy leszopjon, csak had élvezzek valakinek a szájába :D

Még sose csinálta nekem pasi, de száj, száj, nem?

2020. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem szopni szeretem a pasiknak, hanem kiverni nekik :D

Akár olajosan, akár csak jól benyálazva robbanásig verni nekik vagy tovább :D

Tök jó nézni, miközben verem nekik csak úgy spriccel a cucc.

Szívesen csinálom kezdőnek is :D

2020. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
#7 egy heteronál nem mindegy, hogy kihez tartozik az a száj.
2020. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt mar hetero srac aki hagyta h lecumizzam mert ki volt ehezve

Kedvelem az ilyen sracokat mert fixen tudom h csak a szamba akar elvezni es semmi tobb

2020. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!