Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes lehet evvel a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet evvel a sráccal kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyezni, hogy biszex fiú vagyok, és ennek okán fiú-fiú kapcsolatoról lesz szó. Akinek nem tetszik a téma, kérem, hogy ne tegyen hozzán negatív hozzászólást, csak lapozzon tovább.


Neten ismerkedtem meg egy fiúval, 17 lesz idén, és 18 múltam pár hónappal. ~2 év különbség van közöttünk. Én biszex vagyok, még sose voltam senkivel (se lánnyal se fiúval), ő meleg, sose volt még senkivel sem.

5. napja kezdtünk beszélgetni, arcra bejövünk egymásnak és stílusra is, ez a része teljesen jól van. Jól el is tudunk beszélegetni, naponta szoktunk kb 1-2-2,5 órát összességében (apropó, ez kevés, sok vagy átlagos?).

Én sajnos könnyen szerelmes leszek, és már most is az lettem, hogy őszinte legyek. Ő saját bevallása szerint (rákérdeztem) sokára lesz csak az; megkérdeztem, hogy van-e esélyem, ő azt mondja, hogy igen.

Nagyon sokszor vagyok vele kedves, "mondok szépeket", és nagyon sokszor meg is kapom, hogy mennyire aranyos vagyok, elolvad tőlem, milyen kedves vagyok, stb. Szíveket is küldünk egymásnak...

Találkozni sajnos nem tudunk egyhamar, mivel több száz kilométer a távolság.

Szerintetek is érdemes ebbe a kapcsolatba energiát ruháznom heteken-hónapokon keresztül, hogy szerelem alakulhasson ki részéről is, vagy ne éljem bele magam annyira?

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a másik illetőnek sokkal több idő kell arra, hogy szerelmes lehessen?

Köszönöm az építő jellegű válaszokat. :)



2020. máj. 12. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes foglalkozni a dologgal.
Nem, nem érdemes foglalkozni vele.
A napi beszélgetési idő kevés.
A napi beszélgetési idő átlagos.
A napi beszélgetési idő sok/ több mint átlagos.
27 szavazat
 1/3 kovpet ***** válasza:
74%

"mivel több száz kilométer a távolság"


Ez a távolság leküzdhetetlen akadály, ha kapcsolatról van szó.

2020. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen érdemes folytatni, ha ilyen jól kezdődik. Legy türelmes vele, adj neki időt!

Egy jó kapcsolathoz kell türelem, elfogadás és tolerancia, ha azt szeretnéd hogy hosszú távon működjön.

Drukkolok nektek! :)

2020. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen korban ez a távolság nem leküzdhetetlen, de nagy akadály. Nem volt még kapcsolatod, ezért nem tudod milyen érzés amikor vele akarsz lenni, csak át akarsz menni hozzá mert rossz napod volt és nem tudsz, mert nincs a közelben...sok problémát, féltékenységet tud okozni.


Én nem vágnêk bele

2020. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!