Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok akik jóképűek, helyesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik jóképűek, helyesek vagytok, hogyan hat rá ez az életetekre?

Figyelt kérdés

Nyilván ez relatív, hogy ki jóképű, de azért nagyjából tudja magáról az aki igen a visszajelzésekből.

Ez a hétköznapjaitokra milyen hatással van?

Jobban megbámulnak az utcán, szórakozóhelyeken inkább titeket szednek fel mint ti másokat?

negatív hatása van ennek?

Kort is írnátok?



2020. máj. 19. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy jóképű vagy még neked kell próbálkoznod. Előnyt tud jelenteni, de ha csak várod a sültgalambot és öntelten, magadtól elszállva ülsz akkor nem fog történni semmi, max. azt mondják a hátad mögött "beképzelt pöts".
2020. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1.


Jól gondolom, hogy nem vagy jóképű csak beleéled magad a helyzetbe és okoskodsz?:D

2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én nem arról beszélek, hogy valaki el van szállva attól, hogy jól néz ki.

Olyanok válaszát várom akik nyugalommal tudják kezelni ezt.

Ha valaki jóképű még nem azt jelenti, hogy nagyképű "pöts".

2020. máj. 19. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Negatív hatását effektíve nem tapasztalom. Én meleg vagyok, és rengeteg nőtől kapom meg, hogy de kár értem.

Ez szerintem 50-50%, hogy nekem kell felszednem valakit, vagy engem szednek fel. Én ha nekem megtetszik valaki, akkor természetesen megpróbálom felszedni, de pattintottak már le, mert neki más pasik az esetei, de vannak olyanok is akik félnek, mert esetleg alul értékelik magukat, és nem mernek lépni egy náluk jobban kinéző pasi irányába. És igen, sokan felszínesnek tartanak engem, pedig nagyon nem így van. Attól, hogy valaki jól néz ki, még nem feltétlenül beképzelt. Az, hogy én jól nézek ki, még nem feltétlenül a kigyúrt test, és a 10/10-es modell arc jön be. Én összképet nézek, szóval én simán összejönnék párkapcsolatra és szexre is egy teljesen átlagos pasival.

2020. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon pozitívan. mármint szép vagyok, de feltétlenül szexuális hanem inkább esztétikai értelemben. tehát nagyon tárgyiasítva még nem éreztem magam.

összességében szerintem csomó helyzetben sokkal kedvesebbek voltak hozzám az emberek. például gimnáziumban az összes tanár szeretett a 0.ponttól anélkül, hogy amúgy ténylegesen még bármit le is tettem volna az asztalra, és a későbbiekben is sokkal megbocsájtóbbak voltak mint másokkal szemben. hozzátenném, hogy kifejezetten sokat mosolygok, és mindig próbálok nagyon kedves lenni, szóval nyilván ez is hozzájárul. viszont szerintem az ilyen holdudvarhatás tényleg létezik, és mindent sokkal könnyebben elintézek mert szívesebben állnak velem szóba. meg szerintem azért is vagyok pozitív személyiség, mert alapjáraton meg vagyok elégedve önmagammal.


viszont ilyen párkapcsolati szempontból szerintem nincs nagy jelentősége. mármint 22 vagyok és még nem volt senkim. szóval szerintem ilyen szempontból annyira nem segít, de az is hozzá tartozik, hogy én nem akartam nagyon sose párkapcsolatot, mert nagyon elfoglalt vagyok. amikor még elkezdtem próbálgatni a szexualitásom, akkor szerintem ilyen alkalmikban segített, viszont én rájöttem, hogy az se az én műfajom.

szóval majd szépen de egyedül fogok meghalni, de én ezt annyira nem is bánnom :D

viccet félretéve, szerintem összességében tényleg jó dolog szépnek lenni, de attól függetlenül nem oldja meg az összes problémádat

2020. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos én átlagosnak tartom magamat, de a visszajelzések nem ezt támasztják alá. Nagyon jól esett, amikor élőben kezdeményeztek nálam emberek, elhívtak randira, főleg lányok, gondolom azért, mert tetszettem nekik. 2 fiú volt, akinek megtetszettem élőben. Meleg társkeresőn és sohasem írtam rá senkire, csak élveztem, hogy bejövök sok mindenkinek és ők írnak. Persze volt, hogy én nem tetszettem kétszer, hát meg is lepődtem. Arra gondoltam, amit az egyik előttem lévő írt, hogy vagy alul értékelték magukat, vagy kamusok voltak. Lányoknál azért inkább nekem kell kezdeményeznem. Az arcom szerintem egy kicsit átlagon felüli, a testemmel viszont nem vagyok megelégedve, úgyhogy egy helyesebb arc sokat számít, de mindent nem.
2020. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Noha szigorúan hetero vagyok, és lévén 60 fölött, "srácnak" sem nevezhetem magam, hadd szóljak hozzá én is. Nem szexualitás vonalon, mert úgy hiszem, az ott tetten érhető előnyök tagadhatatlanok. Inkább az élet egyéb területein érezhető fórra világítanék rá. Én most érzem csak, amikor már nem lubickolok benne. Másokhoz képest játszi könnyedséggel intéztem minden hivatali ügyet, munkahelyi előmenetelnél bizton számíthattam rá, de még büntetőjogi ügyekben is enyhébb ítélet született, mint kevésbé előnyös külsejű társaimnál. Egyszerűen így van berendezkedve z ember. Ami/aki kedvére való, azzal szívesen tesz jót, míg a "ronda" emberbe inkább belerúg.
2020. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Segít megélni
2020. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézetem van. Csajok ugyan nem, de pasik már többször szedtek fel egy, egy numerára.
2020. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Inkább a srácok ugranak rám hamarabb
2020. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!