Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha férfiként szívesen kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként szívesen kipróbálnám egy transzival, akkor biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Alapvetően a nőkhöz vonzódom (mindenképp nővel képzelném el magam a jövőben, hozzájuk vonzódom romantikus értelemben), viszont időről-időre visszatérő fantáziám, hogy vajon milyen lenne az együttlét egy transzival. Biszexuális lennék?

2020. máj. 21. 15:56
 1/9 anonim válasza:
0%
Nem. Amíg nem élvezel pasira nem.
2020. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mivel pasival szexelnél, csak női ruhában van.
2020. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lépsz a tettek mezejére?

Engem amikor elkezdtek érdekelni hamarosan mentem is hozzájuk.

2020. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem bi vagy.
2020. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biszexuális vagy, mert a férfiak is izgatnak szexuálisan, te magad írtad "alapvetően" vonzódsz a nőkhöz, de nem kizárólagosan. Ezt hívják biszexualitásnak - amikor mindkét nemmel el tudsz képzelni ezt-azt.
2020. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
94%
Inkább mondanálak kíváncsinak amíg nem volt semmi addig nem mondanám hogy bixex vagy ... és tegyük hozzá hogy egy két transzi jobban néz ki mint bármelyik nő... mellesleg én sem vagyok biszex attól függetlenül hogy voltam már lánnyal 20/L
2020. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"egy két transzi jobban néz ki mint bármelyik nő"

Hát bármelyiktől nem, de tény, hogy vannak nagyon csinos és szép transzik. Akármennyire szépek, mégiscsak fiúk. Amúgy az sem mindegy, hogy mit értesz transzi alatt, férfit, aki női ruhába van, vagy olyan lányokat, akiknek farkuk van és átestek már a hormonkezelésen és női alakjuk van, mellük, stb.

2020. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es:

Én a hormonkezelésen átesett "lányokra" gondoltam transzi címszó alatt - rájuk is irányult a kérdés. A másik irányvonal nem az én világom. :)

2020. máj. 21. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
hetes vagyok. nos ebben az esetben szerintem nem feltétlen vagy bi, mert ők sokkal inkább egy nőre hasonlítanak, mint egy pasira. Jó, hogy megkérdeztem, mert a legtöbben szerintem félreértették és transzvesztitákra gondoltak.
2020. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!