Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megakarom csókolni a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarom csókolni a barátnőmet, hogy csináljam? 21L

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy bi barátnőmbe. Ő is tudja, hogy bi vagyok, de sosem beszéltünk arról, hogy esetleg bejövünk egymásnak pedig tudom, hogy én is bejövök neki csak nem meri mondani, mert régóta csak barátok vagyunk. Nagyon szeretem és nagyon kívánom már régóta. Legszívesebben rávetném magam annyira kívánom. Szerintem nem lenne ellenére, sőt tuti bejönne neki. Már nagyon sokszor volt olyan pillanat, hogy csókolózhattunk volna, de nem mert lépni se ő se én.

Most viszont ha legközelebb találkozunk megakarom csókolni. De mégis hogyan csináljam és mikor? Nem szoktunk bulizni együtt még mielőtt valaki azt mondaná ivás után könnyebb. Nem szoktunk átmenni egymáshoz sem. Csak találkozni szoktunk az utcán hetente kb.



2020. máj. 21. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld felhívni magadhoz.

Mikor talalkoznátok mondmeg neki, megcsúsztál, addig menjen fel...

2020. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy csókoljam meg ha felhívom magamhoz?
2020. máj. 21. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Leül mondjuk a kanapéra s viszel neki egy űdítőt.

Majd odahajolsz, hogy megnézd mi van a hajába.

S akkor megtudod csókolni...

2020. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Így próbáld 😀

2020. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki annyit kíván valakit, hogy legszivesebben rávetné magát, akkor az nem gondolkodik ennyit ilyen apróságon :D
2020. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

" Már nagyon sokszor volt olyan pillanat, hogy csókolózhattunk volna, de nem mert lépni se ő se én."


Azok a pillanatok hogy voltak amikor majdnem?

2020. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó

Mikor beszélgetünk sokszor van olyan, hogy egyszer csak megáll a beszélgetés és nézünk egymás szemébe. Olyankor érzem, hogy jöhetne a csók.:S


Ma 00:21

Elég szégyenlős vagyok azért nem merek lépni.😕

2020. máj. 22. 07:34
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Még heteró csajok is smárolnak néha 1-2 ital után.
2020. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Amikor kialakul az a pillanat, törd meg a csendet pl. egy kérdéssel:

"Szerinted oltári nagy hülyeség lenne, ha most megcsókolnálak?"

ezzel feldobod a labdát, közben a szándékodat is kifejezted.

Ha benne van a dologban, még mindig van két választása. Vagy válaszol a kérdésre, és azután csókolóztok, vagy testbeszéddel jelzi, hogy mehet a dolog.


A B (legrosszabb) verzió , hogy NEM-et mond, de mivel tudja, hogy bi vagy, így azért nem annyira kínos, max azt mondod neki, hogy "oké, ne haragudj".


Szerintem ez a legegyenesebb és működő megoldás.


40f

2020. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a #9-hez.


A kommunikáció lesz itt a trükk, és amit ő javasolt, az számomra teljesen korrektnek és életszagúnak tűnik. Nem suta, nem modoros vagy erőltetett, pont jó.


Drukkolok nektek!:)

(N/39)

2020. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!