Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sosem voltam még férfival...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam még férfival...?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 24 éves transz fiú vagyok (idaig leszbikus lányként éltem), és elkezdett érdekelni, izgatni, hogy milyen lehetne férfival.


Idáig csak fantáziáltam róla, nem tudom hogy a valóságban meg tudnám-e tenni, lenne-e olyan ember akiben megbíznék.


Illetve hogy lenne-e bárki aki így is tudna hozzám vonzódni. :/


Szerintetek ez csak a hormonkezelés és a hormonjaim tombolása miatt van, és majd elmúlik, vagy egyszer talán megélem és utána eldől hogy bejön-e vagy nem?


Köszi a válaszokat! :)



2020. máj. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fantáziálsz róla, csak idő kérdése, hogy kipróbáld. Az elfojtás hosszú távon nem jó. Hogy bejön-e, az majd az első után kiderül. 55/f
2020. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szívesen ismerkednék Veled. Csak sajnos messze élsz.
2020. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

A nemi identitás (vagy nemi önazonosság) minden ember mélyen és egyedi módon megélt társadalmi neme. Ez lehet férfi, nő, vagy más nem-bináris nemi identitás, ami nem illeszkedik a férfi/női kettős kategóriába. A nemi identitás független attól, hogy az egyént a társadalom milyen neműként érzékeli, és attól is, hogy az egyént születésekor milyen neműként sorolták be. A nemi identitás biológiai tényezőktől független fogalom: bármilyen testű embernek lehet bármilyen nemi identitása. Nemi identitása minden embernek van, függetlenül attól, hogy ez illeszkedik-e a születéskor megállapított biológiai neméhez. A fogalom nem összekeverendő a szexuális irányultság (vagy szexuális orientáció, nemi irányultság, szexuális beállítottság) fogalmával.


A szexuális irányultság (szexuális orientáció, nemi irányultság, szexuális beállítottság) dönti el, hogy az egyén társkereső aktivitása döntően milyen partnerre (elsősorban, hogy melyik nem képviselőire) irányul.


A nemi identitás és a szexuális irányultság két különböző dolog, míg az előbbi azt jelenti, hogy te milyen neműnek érzed magad, az utóbbi meg azt, hogy milyen nemű társat keresel.

Attól, hogy te fiúnak érzed magad és már hivatalosan is férfi vagy, még az nem jelenti azt, hogy téged szexuálisan a lányok is kelljen, hogy vonzanak. Simán lehetsz hetero, bi vagy meleg.

2020. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a kimerítő választ #3-as, remélem hasznos a többieknek, én már tisztában vagyok ezekkel a fogalmakkal egy ideje. :D


Inkább úgy állok a szexuális irányultsághoz, hogy egy fluid, változó dolog lehet, van akinek állandó, de az is lehet hogy csak magába fojtja a vágyait.


Sosem szerettem igazán a kategóriákat, de valamilyen támpont azért kellett hogy tudjam magam hova tenni. Csak most a tranzició miatt minden megkavarodott bennem, lehet csak idő kell mire kissé leülepednek a dolgaim, vagy tapasztalat hogy megítéljem hogy valóban mi az ami vonz.


Csupán azért furcsállom ami moat bennem zajlik, mert korabban, amikor coming outoltam leszbikusként, egyszerűen elképzelhetetlennek tartottam hogy valaha is meggondolnám magam a férfiakkal kapcsolatban, akkoriban szinte szó szerint undorodtam a gondolattól is... Érdekes. :D

2020. máj. 23. 22:46
 5/6 DinoEater ***** válasza:
51%
Én szívesen ismerkedek veled ha úgy van 20F
2020. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mi lenne neked a legjobb hisz én is csak álmodozom hasonlóról de az biztos hogy halgass az első gondolatra mert itt nem épp az épp ész a lényeg hanem a testi vágyad... Szívesen megismernélek amugy jobban! Jo lenne valakivel ilyesmikről beszélni
2020. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!