Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha pl már jó pár hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl már jó pár hónapja együtt lennel a barátnőddel talán már egy éve is és elmondaná a csaj h Biszex h reagálná ?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok. De ezt senkinek se tudom úgy személyesen el mondani. Viszont ha lesz egy pasim és talán ra jo időre mire már ki ismerem el mondanám neki szerintetek h reagálna. Vagy így fiúk alapból h reagalnátok?
2020. máj. 29. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, semmi problémám nem lenne vele. Alapból nyitott és elfogadó vagyok, nyilván bármit elmondhatna.
2020. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Elfogadnám, semmi gond nem lenne - maximum az, hogy miért várt vele egy évet, hogy meg tudjon nyílni, miért nem bízott meg már korábban bennem, hogy elmondja.
2020. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne vele gondom.Ha szeret majd a pasi akivel együtt vagy/leszel,elfogadja:)
2020. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Mi lenne ezzel a baj? Hármasban egy másik csajjal benne lennél? Nem kell hetente/havonta, csak néha.
2020. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátodat, hogy mit szólna rá. Szerintem ezt a legtöbben simán elfogadjak, nincs ebbe semmi
2020. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy zavarná.


Biztos szeretne majd együtt látni egy lánnyal, meg aztán egy hármast is :)

2020. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne problémám az elfogadással, ugyanakkor egy kicsit elgondolkoznék, vajon nem fog-e hiányolni olyan dolgokat, amiket csak egy női partner tudna neki megadni.

Ugyanakkor, mivel nem vagyok szupermen, heteróként is vannak olyan dolgok, amiket csak más férfiak tudnának neki megadni.

Szóval nincs jelentősége. Jól esne, ha hamar megosztaná velem a tényt, hogy biszex, de persze ha csak hosszú idő után merné, azt is megérteném.

29F

2020. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Én lányként írok, de én haragudnék.

Haragudnék mert nem az elején mondtad. Ha akkor megemlíted, akkor a legelején úgy mérlegelek a kapcsolatunkat illetően.

Szóval azt javaslom, hogy már az elején említsd meg a feltétlen bizalom megalapozása végett. Plusz nem egy év után fog esetleg összetörni a szíved, mert nem fogad esetleg el a fiú.

2020. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!