Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, kinek van nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kinek van nagyon nagy zacsija vagy nagyon lógós? Zavar titeket vagy izgat?

Figyelt kérdés

Szóval annak akinek nagy heregolyói vannak, pláne lógós herezacskóban az örül annak, hogy ilyen "adománya" van?

A hétköznapokban zavar, vagy szex során?

(Tudom, hogy hidegben összehúzódik, de arra gondolok amikor alapból is nagyon nagy.)


2020. máj. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyok is, a zacsim is lóg, és nem annyira örülök neki, nem érzem esztétikusnak, de volt már aki azt mondta hogy tetszik neki.
2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt pasimnak olyan volt. Nekem nagyon bejött, élveztem szopogatni. De őt zavarta, főleg sportolás közben.
2020. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig inkább csak zavaró volt. Biciklizésnél sokszor nyomja a nyereg, útban van néha fekvésnél, futásnál. A legtöbb gatya úgy van szabva, hogy nincs elég hely a golyóknak és tömlőnek egyszerre, ennek következtében nyom, vagy az egyik kitúrja a másikat a boxer szárába, ami szintén kényelmetlen.

18/f

2020. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon izgató tud lenni egy lógós zacsi.
2020. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem elég nagy heregolyóim vannak és melegben elég lógós a zacsi

hétköznapokban inkább zavar, mert gyakran nicns elég hely a boxerban illetve elég látványos ha le kell valahol vetkőznöm

2020. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!