Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon fura az, ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura az, ha ilyen vágyaim vannak az unokatesóm felé?

Figyelt kérdés

20 éves biszex srác vagyok, és vannak bizonyos fétiseim. Imádok csiklandozni például. De a lábakért is odavagyok.


Az unokatesóm amúgy nem Magyarországon él, de kiválóan beszéli a nyelvet és azért néha eljön hozzánk. Ilyenkor mindig csinálunk közösen valamit, mikor legutóbb itthon volt, minden nap Budapesten lófráltunk meg sem álltunk egész nap.

Legközelebb ha jön túrázni terveztünk és ott is aludnánk az erdőben valami bérelhető faházban.


Unokabátyám 28 éves amúgy és állati jól néz ki. Tipikusan az esetem, ha nem vesszük figyelembe, hogy anyum nővérének a fia. Kidolgozott felsőteste van, ha megborotválkozik jóképű, magas, izmos...


És tök jó a kapcsolatunk. És mindig elképzelem, hogy ha jön és elmegyünk valamerre együtt akkor ketten vagyunk, kikötözöm őt, megállás nélkül csiklandozom, simogatom, esetleg még egy közös hokizás is beleférne... akár még valakit hívnék is egy harmadik főnek, hogy ne egyedül játszadozzak vele.


Amúgy nem tudom majd mennyire lesz nyitott ezekre a dolgokra, de mindenesetre nagyon várom, hogy jöjjön...


Kulturált válaszokat írjatok légyszi.


20/F



2020. máj. 29. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Szihologus rokonal nem szab ösze jönni ne is gondolkoz ilyeneken
2020. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Csak azt nem értem, hogy miért kell az ilyen dolgokat megosztani másokkal? Ha szexuálisan vonzódsz hozzá, inkább tartsd meg magadnak.
2020. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
En csatlakoznek. Irj ha gondolod
2020. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!