Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi csajok! Titeket izgatna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi csajok! Titeket izgatna a 2 csaj + 2 vagy 3 pasi felállás? Úgy értem, hogy a csaj és a pasik is téged kényeztetnének. A két csaj lenne a központban, velük foglalkoznának a pasik és a csajok is kényeztetnék egymást.

Figyelt kérdés

#Bisex csaj
2020. máj. 30. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen biszex nők - tele vannak velük a swingerek :)
2020. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ennyire középpontban lenni. Akkor inkább én is csak a másik csajt kényeztessem.
2020. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A swinger klub nem az én világom. A magán szervezésű szex partikat jobban szeretem, hiszen úgy nagyobb a választási lehetőség, számtalan olyan oldal van ahol lehet hirdetni, hogy hármashoz/ többeshez keresünk pasit. Rengetegen írnak ilyenkor, a számunkra szimpatikus pasival talizunk. Az állandó pasi partnerek már vannak a kényeztetésemre. Gondoltam, hogy talán egy hasonló érdeklődésű csajnak érdekes lenne egy ilyet végig nézni, esetleg csatlakozna is akár az én kényeztetésemre, akár az övére. Ezért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést, hogy lássam a többi csaj reakcióját, hogy ezt tényleg izgisnek tartanák-e.

2020. jún. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!