Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik, az első alkalomt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik, az első alkalomtól mennyire féltetek?

Figyelt kérdés

Kipróbálnék dolgokat már évek óta, de rettegek. Lenne, aki segítene, de találkozni is félek és húzom az időt.


Nem feküdnék le egyből senkivel, egyelőre az elején csak kis dolgok kipróbálása lenne, de ettől is rettegek.


Ki akarom deríteni, tetszene e, vagy csak fantázia. Legalább előrébb lennék. Hogyan tudnék a félelmen túljutni?


2020. jún. 6. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted
2020. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van.


Most vizsgaidőszak, de időnként felmegyek planetra és 1-2 emberrel beszélgetek, de többnyire szexuálisan túlfűtött emberek vannak, akik már az első 10 perc után farok képet küldenek, ha éppen nem azzal kezdik.


A normálisabb fajta meg kb ugyan azt fogalmazza meg a leírásában mint én és elmondja hogy ő nem olyan, mégis a képei felén félmesztelenűl van a fürdőszobában.


Szóval nehéz normális fiút találni aki esetleg szintén biszex és szépen lassan ki lehetne vele próbálni mindent.

2020. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen túl kell lépni. Nyilván elsőre nem mindenkinél megy a sex vagy stb.

De ha egy talinis rettegéssel töltel akkor semmi nemmfog történni.

2020. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2020. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En is felek az elsotol😕
2020. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem féltem, "csak" nagyon izgultam.

De amit kaptam, az felejthetetlen élmény volt.

2020. jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még első
2020. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért természetes volt, hogy egyszer megdug valaki. Akkor már pár éve szoptam, szoptattam, és valahogy vágytam arra, hogy megdugjon valaki.

Aztán egyszer megtörtént. Csak szopásnak indult, de a partnerem szopás közben mondta, hogy szívesen megdugna. Majd megdugott, és jó volt. Sokkal jobb, mint amire számítottam.

2020. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív lennék és nem is olyan régen tudom. Ha van fiatal pesti nekem írhat.
2020. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Többnyire én is azt szeretném, ha megdugnának. Nem tudom miért.
2020. jún. 7. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!