Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszex srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszex srácok! Ti hogyan és mikor jöttetek rá, hogy a passzív szerep jön be nektek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Sok volt a sissy hipnó.
2020. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sissy hipnó nem nőknek szól?
2020. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan uni vagyok, erősebb passzív beütéssel. Erre akkor jöttem rá, amikor egy srác miután bele élvezett a fenekembe. Ahelyett, hogy leszopott volna, ahogy megbeszéltük, nem húzta ki a farkát, hanem szorosan ráhúzott. Jó pár percig álltunk így. Éreztem, hogy újra kemény lett a farka, majd újra elkezdett kefélni. Nem hittem, hogy a második menet jobb lehet az elsőnél, pedig az is isteni volt. Akkor tűnt el a bizonytalanságom, hogy melyik oldal áll hozzám közelebb. Hatalmasat élveztem csak attól, hogy másodszor is megdugott.
2020. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Egészen kis korom óta szerettem,ha a fenekemmel foglalkoznak.Amikor még azt sem tudtam,mi az a szex,akkor is csak a férfiak ölében szerettem lenni.
2020. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még nem szexeltem pasival de nagyon izgat

és amikor elképzelem, mindig azt képzelem el, hogy én ülök rá a a pasi farkára

izgató elképzelni hogy meglovagolom egy álló farkat, vagy hogy kutyapózban jól megdugja a seggem egy pasi


szűz passzív

2020. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!