Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk , ha épp egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk , ha épp egy lánnyal vagytok kapcsolatban engednétek neki hogy felcsatolhatóst használjon , vagy ezt a két dolgot elkülönítitek egymástol ?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy lánnyal vagytok kapcsolatban akkor mindig ti akartok lenni az a fél aki behatol és csak férfival engednétek fordítva vagy úgymond ,,ötvöznétek" a kettőt . Tudom hogy egy műpénisz nem olyan mint egy igazi de mégis csak hasonló a helyzet fizikailag.
2020. jún. 15. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány szeretné, akkor megtenném
2020. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem ötvöznék semmit, mert ha fiúval vagyok sem akarom, hogy megdugjon. Így sem az igazit sem a lányra felcsatolhatóst nem akarom magamba. :)
2020. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A női partnereim közül több is megdugott felcsatolhatóssal. Általában a nők ezt szeretik (kíváncsiak, fene tudja).
2020. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most tekintsünk el attól hogy a nő belemenne-e egyáltalán vagy sem. Magától a pasitól is függ elég erősen, hiszen vannak biszex pasik akik nem szeretik ha az ánuszával foglalkoznak, ugyanúgy aktív felek pasival szemben is, van olyan biszex pasi aki viszont szereti ha őt dugják, de itt is ketté lehet osztani, mert van aki nővel szemben ezt nem engedné meg csak pasival, de van akit viszont izgat a dolog.
2020. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy engedem, hanem én kérem meg rá. Természetesen uni vagyok így én is szeretek d.gni. Így mindkettőnknek ugyan olyan jó. Jó tudom, hogy nem olyan mint az igazi, de olyat vettünk ami már nagyon olyan mint az igazi.
2021. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!