Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj hogy nincs egy jövőképe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy nincs egy jövőképem hogy fiú/lány mellet képzelem el az jövőmet?

Figyelt kérdés
Transz fiú vagyok. Pánszexuális és ha belegondolok a jövőmbe nem tudom hogy férfi mellet érezném magam jól egy meleg párkapcsolatban vagy egy nő mellet heteró párkapcsolatban. Ez baj? Úgy érzem hogy tudnom kéne hogy egy nő vagy egy férfi mellet akarok felkelni de nem tudom.

2020. jún. 16. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Társat válassz, ne nemet. Majd jön egyszer az az ember, akinél úgy érzed, hogy na ő az. Tök felesleges addig ilyenen agyalni.
2020. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj.


A legtöbb ember nem tisztánlátó, fogalmuk sincs addig amíg a komoly kapcsolatban oda nem jutnak hogy elköteleződés.

Sokan inkább a konformizmus meg a társadalmi elvárások miatt "terveznek" ezt meg azt, de aztán a gyakorlatban úgyis az érzelmek döntenek.

2020. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

De irritáló ez a transz ostobaság...

Amúgy meg, előbb életcélt kéne választani.

Akarsz-e családot, saját gyereket.

2020. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Életcélom van és gyereket nem szeretnék. Az hogy szerinted ez transz ostobaság az már csak a te bajod.
2020. jún. 16. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

3. vagyok megint.

Igen, most nem a transz dolog létjogosultsága a téma, csak gondoltam morgok egy kicsit rajta...

Akkor viszont nem kel ezen pörögni, hagyd hogy úgy alakuljon magától, ahogy az élet hozza.

2020. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd rá jössz ha össze akadsz azzal akibe igazán beleszeretel nemétől függetlenül és az fog számítani, hogy vele akarod le élni az életed.
2020. jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!