Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero fiúk, mit szólnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök biszexuális?

Figyelt kérdés

Az enyém azt mondja, nem zavarja, és egy lányra sose lenne féltékeny. Ha valóban biszex vagyok (most kezdtem ezt felfedezni magamban), akkor abban érzelmek és szexuális vonzódás is van egy másik ember iránt, miért gondolja, hogy nem lenne féltékeny?


25L



2020. jún. 16. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna! Volt már ilyen barátnőm. F.
2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, azt mondja, az sem zavarná, ha együtt is lennék egy lánnyal. Akkor sem, ha kettesben lennénk.
2020. jún. 16. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Az ahogy én állok hozzá, hogy nekem nem kellene biszex csaj. Ezt az első héten elmondom minden nőnek, hogy tudják mi a hozzá állás.

A párod gondolom úgy érti, hogy ha őt szereted, úgy se család meg. Mindegy hogy ki számodra a vonzó és ki nem.

Én ezt nem tudom átérezni, úgy taszít a biszex nő, mint ha pasi lenne.

Ugyebár nem kell egyformának lennünk.

2020. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 StevenUp ***** válasza:
67%

Volt már ilyen barátnőm, nincs ebben semmi.

Amig nem csal meg addig az én barátnőm, de ha nővel megy el az is megcsalás...

2020. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ha nem csal meg, akkor nincs különbség heteró és biszex között. Ha meg megcsal, akkor meg.. már mindegy, hogy heteró vagy biszex, hiszen megcsalt:D Az első esetben ígyis-úgyis velem marad, a másodikban meg ígyis-úgyis elhagy(om).

Persze az édeshármas gondoalta azért csak felmerülne...:D de ez is a kapcsolatunk próbája lenne, nem az identitásé.

2020. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 DnPlymn ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna.


Aztán, hogy kinek mi a megcsalás meg megint más téma.


28f

2020. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat :)
2020. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Voltam már hármasban biszex lányokkal, így eszembe jutna, de nem az lenne a fő gondolatom
2020. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna és ha szexuálisan nyitott ezzel kapcsolatban sok dologra, akkor be is jönne. Én sem tudnék féltékeny lenni lányra, még akkor sem, ha esetleg érzelmek is vannak ott. Mást tud nyújtani egy férfi és mást egy nő.
2020. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. F 42
2020. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!