Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, ti nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, ti nyitottak vagytok a light BDSM-re?

Figyelt kérdés
Ha igen mikre? Kort is írjatok.
2020. jún. 18. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen!

Megbeszélés kérdése, de kábé mindenre, a sub oldalon. A kikötözés, cum control, tágítás izgat leginkább.


27

2020. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatna a cumcontroll pl. F 29
2020. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Póráz a nyakamon és a gazdim irányít, közben karok összekötése. Chastity (péniszketrec) és póráz rajtam kutyapózban, szeretem nagyon már élveztem el így fenékből, nagyon jó.

Ha túl durván csinálta a dominálást miután befejeztük akkor jutalmul megszeretget mert érzékeny vagyok de mégis szeretem hogy passzív sub vagyok. :)


26/transz.

2020. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen nyitott vagyok. Anális játékok, stapon, dildó, anális tágítás. Pénisz, here kötözés, csipesz és súlyozás. Húgy cső tágítás. Mellbombó gyötrés, csipesz. Mélytorkoztatás straponnal és dildóva. Kikötözés.


41

2020. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából bármire, ami nem okoz fájdalmat, nyomot, illetve nincs benne kaki vagy hasonló gusztustalanság

28 f

2020. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amig én vagyok a dom addig igen,de mivel nem igazán vonz a dolog valóban light lenne.

Mik? Fenetudja megbeszélés dolga.


35/F

2020. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, sub oldalon sokmindenre. 20
2020. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!