Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki aki pánszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki pánszexuális és genderfluid?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a stroytokra, hogy élitek a minden napokat, mennyi ido volt bevallani magatoknak, illetve rájönni, kiknek mondtátok el, hogy fogadták, hogy birtok utcára lépni és hogy fogadjátok az emberek reakcióit az utcán... stb stb..


Kivancsi vagyok, hogy van-e rajtam kívül még ilyen aki pánszex és genderfluid.


Privátba is írhatok!



2020. jún. 21. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Pánszex genderfluid, ez lényegében azt jelenti, hogy bárkivel-bármivel bármilyen szögből?:D mármint nyilván szimpátia alapú, de a lényeg mindegy a másik neme, és időnkétn férfi, időnként női szerepben?
2020. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért, de az utcán egy külső szemlélő ebből nem lát semmit, maximum azt, hogy fiúsan vagy felöltözve lány létedre, abban meg már nincs kb. semmi szokatlan.
2020. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

5-s fiúnak születtem


A genderfluiditás:

A genderfluiditás egy olyan nemi identitás, amely egy olyan nemre vonatkozik, amely folyamatosan változik, vagy bármikor megváltozhat. A genderfluid személy bármikor bármi lehet, de az is megeshet, hogy egyszerre több neme van. A genderfluidok tehát olyan emberek, akik nem (illetve nem kizárólag) a bináris norma szerint azonosítják önmagukat nőként vagy férfiként. A nem bináris nemű emberek érezhetik úgy, hogy a saját nemük a nő és férfi között van, vagy egyszerre mindkettő, vagy semleges, a binaritástól teljesen különálló, vagy épp egyáltalán nincs nemük. Vannak olyan emberek is, akiknek neme nem állandó, hanem az idő folyamán változik.

A pánszexualizmus:

A pánszexualitás vagy omniszexualitás a szexuális irányultság egyik fajtája, amelyben egy személy szexuális és érzelmi vonzódása bármilyen nemű emberek felé irányulhat. A pánszexualitás egy teljesen önálló szexuális irányultságnak vagy a biszexualitás egy ágának tekinthető. A pánszexuális emberek sokszor uniszexként azonosítják magukat, vagyis figyelmen kívül hagyják az ember nemét, ezért úgy gondolják, valakinek a biológiai és társadalmi neme nem mond semmit arról, hogy fognak-e az illetőhöz vonzódni. A pánszexuális emberek gyakran nyitottak az azokkal az emberekkel való kapcsolatra, akiket nem lehet szigorúan véve férfiként vagy nőként (vagy emberi élőlényként) azonosítani.


Mint Lando Calrissian megalakító színész is genderfluid. Billy Dee Williams.

Illetve ha már star wars, Lando Calrissian a Solo című filmben pánszexuális (itt a filmben pont egy droiddal alakul a kémia)... meg elvileg genderfluid is a filmbe de én azt nem tapasztaltam.

Van egy részletes cikk erről.


Amúgy a rasszista homofób kommentelőknek üzenem szocializálódjatok, bújatok ki a fekete lyukból, először olvass utána a dolgoknak, mielőtt itt értetlenkedsz.

Más részről nem ilyen kommenteket várok, hanem aki érti is miről van szó. Köszönöm!

2020. jún. 21. 18:28
 4/18 A kérdező kommentje:

Vagy ha már ennyi témában nem jártas tag összegyűlt. Felteszek nektek egy külön kérdést:

Mi lenne a véleményetek, ha egy fiú aki parókában, sminkelve, női ruhában (most ne arra gondoljatok akik nagyon szarul vannak megcsinálva, hanem akik tényleg foglalkoztak magukkal pl. BishBarbie, szóval szinte fel sem tűnik rajta hogy amúgy fiú) szembe jön veletek az utcán, egy nővel kézzen fogva (láthatóan, hogy ők egy pár). De amúgy semmi kitűnősködés a tömegből vagy bármi... mint ha egy átlagos heteró pár elsétálna veletek szembe, csak más szereplőkkel.

Mi lenne a véleményetek?

-Szóvá tennétek a haverotoknak?

-tudomást se vennétek róla

-meglepődnétek stb..?

2020. jún. 21. 18:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor jól értettem én: bárkivel/bármivel bármilyen szögből.


Jah, Lando karakterét jól kicsinálta a Disney. Ő csak a Solo óta pánszexuális, korábban egyszerű nőcsábász volt.. de hát nem ő lenne az egyetlen karakter akinek a már meglévő személyiségét egyszerűen a kukába hajították.. A Solonak vélhetően direkt ez volt a célja, kb mindenkibe belerúg, akit ért:D node elnézést az offért.

2020. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

8asra válaszom: Nem különösebben foglalkoztat. Mindenki azzal tölti az idejét, akivel akarja (már ha a másik is akarja ezt:D).

De hogy jön ez most ide?

2020. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem én pán vagyok, de nincs különösebb sztorim ezzel kapcsolatban
2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyitottak az azokkal az emberekkel való kapcsolatra, akiket nem lehet szigorúan véve emberi élőlényként azonosítani...? :D Most ez alatt azt kellene értenem, hogy ha léteznének hobbitok, beléjük tudnál szeretni? Csak mert ez így, ebben a formában baromi nyomasztóan hangzik.

Bish Bharbie-t szerintem inkább nem kellett volna felhoznod, mert aki tudja, kiről van szó, annak jó eséllyel nem egy természetes módon nőies kinézetű (és viselkedésű) egyén fog megjelenni a lelki szemei előtt. Egyébként én nem foglalkozom azzal, hogy kik jönnek szembe velem az utcán, ameddig nem jelentenek veszélyt a testi épségemre (szar környéken élek, na). Mondjuk nem tudom, mennyire számítok jártasnak vagy éppen nem jártasnak a témában, lehet, hogy nekem nem is szántad a kérdést. Budapesten ilyesmiből egyre kevésbé csinálnak ügyet az emberek, ahogy észrevettem.

2020. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjuk a bullshitet: te egy biszexuális fiú vagy súlyos identitászavarral.
2020. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Röviden: biszexuális ha jól értelmeztem?
2020. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!