Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Snapchaten ezt legalis csinalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snapchaten ezt legalis csinalni?

Figyelt kérdés

Felvenni ismerosoket / megadni a nevem masoknak es egyutt maszturbalni idegen emberekkel? Par eve csinalom mar, de vajon ez amugy okes? Es erkolcsileg szerintetek?


Nagyon felizgat, ha valaki ir es beszelunk es kozbe jol erezzuk magunkat es pedig ruha nelkul teszem veszem magam. Baj van velem?


21/L



2020. jún. 28. 01:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Muti magad! :)
2020. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül! Én azon lepődtem meg,hogy az én korosztályomban (61 éves vagyok) a facebook-on megismert még nálam is idősebb,jól szituált hölgyek a Messengeren kamerás hívás közben pár üzenetváltás után simán nekiállnak maszturbálni és kérik,hogy tegyem ugyanezt,miközben a megjegyzéseik,hozzászólásaik alapján misére járó,szigorú erkölcsi normák között élő szépkorú hölgyeknek tűnnek.Szerintem valahogy előtörnek az elfojtott vágyaik,amiket ebben a formában elő tudnak adni minden kötelezettség nélkül, Nekem semmi bajom nincs vele.
2020. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Én egy ilyen csajszira vágyom mint Te. Szóval nem kifogásolom.
2020. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Irj üzit
2020. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor már mért nem webcam model-kedsz, ahol még pénzt is kapsz érte?
2020. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor lesz legális ha adsz nevét hogy tudjunk mi is követni :p :D
2021. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!