Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párommal keresünk olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal keresünk olyan biszex indíttatású fiút aki benne lenne abban hogy egy fiatal pár kényeztesse kézzel viszont nem szeretnénk többet és ezt egy társkeresőn sem értik meg valamiért?

Figyelt kérdés
Mindenki erőszakosan próbálkozik de nem fogja fel van olyan jellegű kereső motor ahol normális emberekkel is lehet beszélni?
2020. jún. 30. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Oszt ennek mi értelme lenne Julcsa?
2020. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Sziasztok! Írtam privátban...
2020. jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Pedig jó lehet :)
2020. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól értem, akkor közösen akarjátok kiverni a harmadik félnek? Végülis ez se rossz.
2020. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb vagyok (40), de lehet, hogy kipróbálnám. A szexpartnerkeresőkön is mindig csak pasik írnak, komolyan elkezdtem gondolkodni, hogy kipróbálok velük valamit, nem csak nőkkel, pedig alapvetően nőket keresek.
2020. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok.

Privátban megbeszélhetjük.

2020. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos rossz hírt kell közölnöm veletek. Arra, hogy találjatok egy biszex pasit harmadiknak csak arra, hogy ketten, közösen kiverjétek neki, szinte esélytelen.

Mondom ezt úgy, hogy a feleségemmel mi is kerestünk harmadiknak egy pasit, találtunk, de ez úgy működött, hogy mindenki mindenkivel csinálhatott mindent. Javaslom, hogy legalább a szopást vegyétek bele, de úgy, hogy mindkét pasi leszopja a másikat. Akár úgy is lehet, hogy az egyik pasi a nővel közösen szopja a másik pasit, majd a fiúk cserélnek. Természetesen a puncinyalás se maradhat ki. A dugás már megbeszélés kérdése kell, hogy legyen.

2020. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már néhány ilyen. Volt, hogyv inkább a pasi volt kíváncsi. Kielégítettek kézzel és kész. Benne vagyok ilyenben is, akik "ismerkedés" ezzel a világgal szeretnének.
2020. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!