Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátnővel rendelkező biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnővel rendelkező biszex pasik! Milyen gyakran éreztek vágyat arra, hogy fiúval is legyetek?

Figyelt kérdés
Ha van alkalmatok fiúval lenni, aktív vagy passzív szerepben szerettek lenni?

#meleg #barátnő #biszexualitás #batárság extrákkal
2020. júl. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap. Mindkettő szerepet szeretem.
2020. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy az aktív szerepemet kiélem a bnőmön, szóval a passzív szerep érdekel.

Ritkán érzek erre igényt egyébként. Évente párszor, 2-3 szor.

28f

2020. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha nemem is eszembe jut, de csak a passzív oldal. Én nyalnék feneket, szopi, szájbaélvezés, pisi, hasonlók érdekelnének.
2020. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran rám tör a vágy, hogy egy férfivel szexeljek. Uni vagyok, bármelyik szerepben lennék, a partnertől függ.
2020. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kísértés mindkét szerepre állandó. Más kérdés, hogy a párom jobban szeretem mint egy kósza kalandot.
2020. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sűrűn. Nagyon szeretem a kukit is 😊
2020. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!