Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ti hogy adnatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti hogy adnatok egy masik srac tudtara mondjuk strandon, öltözöbe vagy zuhanyzoba ha nagyon kanosak lennetek es akarnatok hogy segitsen mondjuk kiverni?

Figyelt kérdés
irjatok le legyszi mennyi idösek vagytok :)
2020. júl. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Én ezt úgy oldaná meg hogy letámadnám
2020. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Megkérném rá.
2020. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem bírod el egyedül, vagy mi?
2020. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy kiverné-e nekem, ha előtte leszopom őt.
2020. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, ezért is örülnék ha a másik kezdeményezne. Mivel ilyen téren elég szerencsétlen vagyok, lehetőleg elég egyértelműen tegye. Valószínűleg nem kéne sokat kérlelni.
2020. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk először kipuhatolnám, hogy meleg-e, csak úgy spontán strand, ilyen helyeken nem is értem, honnan tudnám, hogy akarja-e?

18/F

2020. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Örülnék, ha a kezdő lépést a másik tenné, amikor észreveszi, hogy áll a cerkám. Nem lenne szerencsés egy full heterótól megkérdezni, esetleg homofóbtól, hogy kivernéd? Vagy leszopnál? Az álló cerkát még ki lehet magyarázni, hogy eszembe jutott a barátnőm, de a többit nem.
2020. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Felállna és nézné akkor intenék neki hogy jöjjön. Észre lehet venni ha valakit érdekel a kuki 🙂
2020. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Diszkréten nézegess oda, te is hagyd hogy megnézzen, esetleg szemkontaktus. Ha viszonozza akkor lehet hogy benne van a buliban, ha viszont nem érdekli, akkor tartsd tiszteletben, és te se nyomulj.
2020. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Olvasni kell a jelekből.


Pl ha zuhanyzol és többször egymás felé fordultok akkor lehet h érdekli a tested.

Ezután ha el kezd állni a cerka akkor is forgolódj felé...ha neki is áll akkoor tettszik neki. Innentől kezdve már lehet ketten tolni.

2020. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!