Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes lenne beróbálkoznom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne beróbálkoznom ennél a srácnál? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz, így próbálom a lényeget összefoglalni, hogy átlátható legyen a történet:


Volt osztálytársammal (nevezzük őt Gábornak) holnap kondizni készülök menni, amit most hétvégén dumáltunk le. Előtte nem igazán beszéltünk, mert általános iskolában voltunk csak egy osztályban, egészen 8. osztályig, de addig egész jól elvoltunk együtt.


A srác full barátságos, és külsőleg be is jön, valamint hallottam arról, hogy amíg középiskolában kollégista volt, csinált 1-2 félreérthető dolgot srácokkal, többek között:


- "Helikopterezés" egymás előtt,


- Nyílt meztelenkedés,


- Volt egy kijelentése, amit nem tudok pontosan visszaidézni, de olyasmi kicsengése volt, hogy nem gáz, ha valaki ki akarja próbálni fiúval.


Nyilván Tiniként mindenkinek vannak / voltak olyan dolgai, amire nem szívesen emlékezik vissza, de nekem ezek nagyon furcsa dolgoknak tűnnek.


Egyedül az akadályoz meg abban, hogy nyíltan ráhajtsak, hogy barátnője van a srácnak, és nem akarok egy tetű lenni, ha esetleg mégis lenne valami a dologból, amiben nem vagyok még a fentebb említett körülmények ellenére sem 100% biztos.



2020. júl. 5. 23:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Oh, kihagytam azt, hogy mindketten 21 évesek vagyunk.
2020. júl. 5. 23:10
 2/7 anonim válasza:
91%

Lehet nem vagyunk egyformák, de nekem alapból tabunak számít, aki foglalt, el sem gondolkozom rajta.

Gondolom te sem örülnél, ha levadásznák a kezeid közül a párodat.

2020. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnője van akk ne kezdj vele. Így nem fogja tudni h mit csináljon.
2020. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Konditárs extrákkal? Nekem is jól jönne egy ilyen 😄

Viszont ha barátnője van, akkor szerintem ne most akard belevinni a bi dolgokba.

2020. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy van egy enyhe bi hajlama, ha a fentieket megcsinálta. Hogy meddig "jutsz" vele majd elválik. Egyenlőre menj el vele kondizni, utána majd megint kondizni és valamikor előtte üljetek be egy "haveri sörre" ahol akár a szexualitásról is tudtok beszélgetni. Akkor majd le fogod tudni vágni a reakcióiból hogy hányadán áll a dologhoz.

Ettől még ha van párja és félrelép nem túl korrekt dolog.

2020. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szingli lenne, azt mondanám hajrá! Így viszont szerintem max reménykedj, hogy megkíván magának, és szakít a barátnőjével, onnantól meg szabad a pálya.

Megcsalásba belevinni nem lenne szép dolog, szerintem haverilag közeledj csak hozzá egyelőre.

2020. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

UPDATE: Meg volt az edzés vele, egész jó volt, viszont a srác egy ponttól végig a barátnőjéről beszélt, szóval.. szerintem felejtős nála a dolog.


Azért köszönöm a válaszokat. :D

2020. júl. 6. 10:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!