Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Coming out.Nektek hogy volt?Há...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out.Nektek hogy volt?Hány évesen?Kinek mondtátok el először?Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Megtudtam egy felnőtt férfiról, hogy meleg, és elmondtam neki hogy engem is érdekel a dolog. Csak azért hogy legyen kinek elmondanom, de végül három évig tartó kapcsolat lett belőle. 15 voltam akkor. Ő pedig harmincas.
2020. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok meleg, így még várok ezzel.
2020. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nem mondtam még el. Igaz még szex se volt sráccal így addig semmi se fix. Meg kicsit feleslegesnek érzem elmondani. Minek?
2020. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
16 éves voltam, közeli barátoknak mondtam el először. Igazából előtte is sejtette mindenki, hogy nem vagyok hetero, csak hát letagadtam. Akkor viszont mutattam valakinek egy mémet, amit egy csoportban küldtek, és hát belógott a csopi neve, és abból kérdéses lett, hogy én mégis miért vagyok lgbtq témájú csopiban... :D
2020. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első feleségemet és a legjobb barátomat avattam be a titkomba. Jó hármas lett belőle, többször is.
2020. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én homoszexuális nő vagyok, és 14 évesen már tudtam, hogy vannak ferde hajlamaim, és elmondtam szüleimnek, de nem vettek komolyan, drámáztak, megaláztak, nagyon nem voltak támogatóak, pedig nem homofóbok, csak furcsák :D most 20 éves vagyok, nagyjából elfogadtam saját magam a homoszexualitásommal együtt, úgy vagyok vele, hogy örülök neki, mert más nem fog úgyse. és nekem ez egy természetes dolog, a legtermészetesebb szűrő amivel egy másik emberre és magamra tudok reflektálni, ezért nem coming outolok, hanem akit megismerek pl barátot annak egyből elmondom, vele úgy beszélgetek pl párkapcsolatokról, társadalomról, családról, hogy csak mondom a magamét, és ha megkérdzik akkor udvariasan elmondom hogy meleg vagyok. ezen még senki nem rőkönyödött meg. otthon meg nem fogok coming outolni, hanem ha valakivel én majd egy szép napon össze akarok költözni meg családot alapítani, akkor elmondom, hogy az illető egy nő :) úgy érzem, nem kell bejelentenem semmit,hiszen erről én nem döntöttem és ez nem új helyzet, 16 éves korom óta nem érdekelnek a fiúk.
2020. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen volt és jól fogatták.
2021. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!