Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha ki akarom próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki akarom próbálni az anált passzív szerepben egy férfival, akkor előtte milyen méretű műpénisszel tágítsam magam és milyen gyakran lehet?

Figyelt kérdés

Hogy amire találok rá partnert, már fel legyek készülve a farkára.

Hogy már szinte csak futnia kelljen.



2020. júl. 14. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*dugnia kelljen
2020. júl. 14. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 21 van..Attól a mennyekbe kerülsz.
2020. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használtam dildot mielőtt szexeltünk, kb 12 hosszú és 5 vastag, barátomé kb ugyanekkora csak kicsit nagyobb számokkal, az övéhez is hozzá kellett szoktatni mert nem ment azonnal síkosítóval sem, De lehet csak szűk vagyok. ^^”
2020. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod tágítani annyira magad? Illetve honnan tudod, hogy a partnered méretei milyenek lesznek?
2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tágítottam magam a szüzességem elvesztése előtt napokig, hetekig. Egy alkalmi szopás végződött dugással. Nem mértem le a srác farkát, de kb. 15/4-es lehetett. Nagyon rövid idő alatt tövig benyomta az előzőleg lucskosra szopott szerszámát. Maga a behatolás volt kicsit kellemetlen, utána a vártnál sokkal jobban élveztem.
2020. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!