Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Utálom magam amiért biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam amiért biszex vagyok.Egyszerüen nem tudom elfogadni.A családban mindenki normális,én nem..Hogy tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Te is normális vagy. Ha nagyon nem megy, érdemes pszichológus segítségét kérni. Ha megismerkedsz más biszex (vagy bármilyen lmbt) emberekkel és beszélgetsz velük, ők is segíthetnek a saját tapasztalataikkal, hogy hogyan fogadták el magukat.
2020. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Meg mindigg jobb a helyzeted mint egy full meleg sracnak egy teljesen homofob csaladban. Egyepkentmeg te is normalis vagy miert baj az ha ket nem kozott nem vallogatsz mert mindketto bejon ?? Hidd el lennek a helyedbe
2020. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
87%

Vedd úgy a dolgot, hogy mindenki szereti a csoki fagyit, de te a vaníliásat is.


Szándékosan dedós a példa. Miért?

Mert rengeteg embernek okoz komplexust a mai világban az identitása. Mivel egy buta értékmérő és vitatéma, ezért sokan úgy gondolják hog, hogy fontos az, hogy mindenki orrára kössék ezt. De ez nem betegség, ez nem pozitív és nem negatív.

Ez egy állapot. Mint amikor kamasz vagy, vagy gyerek, vagy akármi. Ezzel így kellene élni mindenkinek. Nem veled van a baj hogy ez másoknak oly fontos. Ez a te életed és úgy kell élned ahogy neked jó.

2020. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak időt. Túlspekulálod az egészet, keresd a jó oldalát
2020. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerek már másokat is aki biszex,sőtt sokkal több leszbi csajt ismerek(én is lány vagyok)És ők is elmesélték meg minden,de akkor se megy..amúgy nemrégóta tudtam meg magamról,szóval eléggé friss még ez
2020. júl. 20. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem normális, hogy fura még ez neked, mégiscsak egy új dologról van szó az életedben(mint írtad)...de nincs veled semmi gáz, vannak idióta, szűklátókörű emberek, de őket le kell szarni őszinténxD

Fókuszálj arra, aki elfogad és szeret, az életben sem kell másképp tenni^^

Én speciál nagyon imádom a biszexuális embereket, annyira különlegesnek találom őket (talán kicsit még irigylem is😅), mert nem korlátolja be őket az egy speckó nem iránti vonzódás, ha találkoznak egy csodálatos emberrel... Szóval király vagy💕

2020. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

“A családban mindenki normális,én nem”

A szűk családi körödre gondolsz? Szülők,tesó(k) ? Vagy az egész nagy rokonságra? Mert az statisztikailag kb kizárt hogy mindenki hetero legyen egy családban...

2020. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Családra is és a rokonságra is igaz.Mindenki hetero
2020. júl. 20. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Vagy csak nem vallja be. Sokan szégyellik a biszexualitásukat, és próbálnak "normális" hetero életet élni.

Nincs veled semmi baj, teljesen normális vagy. Csak, mert még neked is új dolog ez, idő kell hozzá, hogy el tudd fogadni magad.

2020. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!