Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lánnyal? Mi a különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal? Mi a különbség mint fiúval? 28L

Figyelt kérdés

Az érzésre vagyok kíváncsi. Már rég kíváncsi lennék, de soha nem hozta úgy az élet, hogy egy lánnyal legyek együtt. Remélem normális válaszokat kapok.


Előre is köszönöm nektek.



2020. júl. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az amit nem lehet leírni három mondatban. Visszadobnám a kérdést: milyen fiúval? Azaz attól függ mennyire vonzó számodra a partner, mennyire van meg köztetek a közös hullámhossz. Egyszerre gyengédebb és merészebb is, de az előbbin múlik minden.
2020. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hiába minden egyes,egy nővel sokkal jobb a szex egy nőnek is,nem csak egy férfinak.😉😉
2020. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. :)

Nőies nő vagyok, és szintén a nőies nők tetszenek, de fogalmam sincs, róluk honnan tudom meg ha érdeklődnek a saját nemük iránt.

Szerintem biztos jobb, mint férfivel, pedig az exemmel jó páros voltunk ezen a téren.

37N

2020. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azzal jobb amelyik nemhez jobban vonzódsz. mindkét nemű megtudja csinálni ugyanazt mint a másik. a figyelmes a szerető, és érdekli a te örömöd is, és ha pl. a technikát ugyan úgy csinálnák mindent, a nő is és a férfi is, ebben az esetben az lenne a döntő, hogy melyiktől izgulsz fel jobban. ha jobban lázba jössz a nőtől, akkor nyilván vele jobb lesz. de mindkét oldalon vannak bénák és önzőek is, és jó szeretők is, amitől igazán jó lesz az az hogy téged melyik nem izgat fel jobban.
2020. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!