Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Dunántúlon egyáltalán van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dunántúlon egyáltalán van lehetőség személyesen ismerkedni fiatal biszex lánnyal? L

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ez ennyire nehéz. Mióta 3 éve eldöntöttem, hogy kipróbálom csak egy lány volt akivel volt egy kis kaland és őt is innen ismertem meg. Dunántúli lányok, ez tényleg ennyire nehéz?
2020. júl. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Irj privit
2020. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyvárosokban próbálkozz, ott nagyobb esélylel találsz.

Győrben Sopronban, Szombathelyen és Veszprémben én már találtam, vidéken még nem...

2020. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Dunántúlon pont annyi fiatal biszex lány van mint a Duna másik oldalán. Internet... beírod a keresőbe hogy lányokat keresel és megadod a távolságot.
2020. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár h nem 4 évvel ezelőtt írtad ezt ki.
2020. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira bírom az olyan választ, hogy ugyanannyi lány van itt mint akárhol máshol, meg internet stb... Látszik, hogy aki ezt írja sose próbált biszex nőként ismerkedni nővel neten
2020. júl. 24. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem a Dunántúl vagy innen kérdése, hanem, hogy nagyvárosban vagy vidéken, falun lakik-e az ember... Kisvárosban, ahol mindenki ismeri a másikat, elég nehéz alkalmi kapcsolatot találni biszexként lánnyal.
2020. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!