Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, kertetek mar meg fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, kertetek mar meg fiu haverotokat mondjuk reszegen buliban hogy segitsen levenni a nadragotokat mert olyan sokat ittatok hogy nem ment?

Figyelt kérdés
Mennyi idösek voltatok? Es nem ereztetek furanak a szitut? Üzenetbe is megirhatjatok.
2020. júl. 29. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még soha. Neked kéne segíteni?
2020. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem személy szerint nem volt, egyetlen egyszer láttam valakit annyira rosszul egy táborban, hogy szó szerint fetrengett a sárban és annyit bírt mondani, kurvára kell pisiljen. Ipari mennyiséget ivott előtte. Na akkor volt, hogy én és egy másik haverom lábra állítottuk, és szó szerint meg kellett pisiltessük, kb 2 percig folyt belőle. De abszolút semmi buzulás, ez tényleg már életmentő volt.
2020. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ittam már magam mattrészegre, de akkor is le tudom venni a nadrágot (mástnem oldalra zuhanok közben), ne nyúlkáljon ott nekem senki (max. csaj).

Olyan már volt, hogy havert vetkőztettünk (alsónadrágig) koliban, de nem pisilés miatt, hanem hogy bevonszoljuk valahogy a tus alá annyira készen volt.

2020. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kértem meg senkit. Azért annyi önbecsülésem van, hogy levetkőzni le tudjak mégha részeg vagyok is.És elég gáznak tartom, hogyha valaki olyan szinten leissza magát, hogy konkréten alap dolgokra is képtelen.
2020. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyszer egy jó haverom, kért meg a Volt fesztiválon hogy segítsek neki le vetkőzni meztelenre.

-Vissza kérdeztem, teljesen?

-Persze úgy szoktam aludni.

Nyilván le vetkőztettem a sátorba.

Részeg volt ő is nyilván és közbe mondogatta, hogy sz*pj le, sz*pd ki a farkam. Közben simogatta a farkát.

Nyilván kaptam az alkalmon, mindig is tetszett a srác. Tele lőtte a számat, annyit mondott hogy “ez most k*rva jól esett” aztán elaludt jó mélyen. Utána még lenyalogattam a talpát mert miért ne.😄

Másnap nem emlékezett semmire.

Soha többet nem is volt ilyen.

Szóval ha valaki kéri hogy segíts neki valamibe, akkor segíts neki hátha lesz több is.😜


19 Fiú

2020. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vetkőztettem le részeg havert,pisilni is segítettem már.Velem egyszer fordult elő hasonló,kissé rosszul lettem a piától és haverom segített zuhany alá "vinni".

Szerintem az ilyen szituk nem véletlenek (mármint ha megkéri valaki a haverját hogy segítsen),azt gondolom hogy teljesen tudatos,azért hogy valami történjen.

2020. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vetkőztettem már le srácot meztelenre mert bevizelt nem is tudott magáról
2020. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt 😂
2020. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!