Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez alapján ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintetek van esély szexuális érdeklődés, kiváncsiság alapján, de normális célokkal ismerkedni (lányokkal)?

Eléggé érdekelne az anális (prosztata) kényeztetés, meg akár a szerepcsere is, így ez az oldala a témának, illetve kicsit kíváncsi biszexnek tartom magam. De eddigi kapcsolataim során (ebből csak egy long-term) ezeket nem sikerült kipróbálni, vagy mert én nem voltam elég "open" róla, vagy a másik fél miatt.

Ettől függetlenül sose voltak ilyen téren problémáink, csak ez egy ideje bennem van. De hogy nem lenne vészes ezt már akár egy korai beszélgetésnél, vagy első együttlétnél felhozni? (22/f)



2020. aug. 4. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje már ezt is előre veszem a rangsorban, szerintem simán fontos dolog. Ha a szex nem jó, minden más is rossz lesz. Amit leírtál, az nem feltétlen biszex, inkább switch jellem. Én legalábbis csak nővel tudom magam elképzelni, még a szerepcserében is, de bi nem vagyok, ez biztos.
2020. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy valaki biszexuális vagy nem mert ha a szex kiváló akkor minden jól működik de ha a szex nem jó a tej is fekete.
2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Romantikus alkatként ezt a paramétert mindig túl könnyen súlyoztam az átlagba. Egyéb faktorok fontosabbak voltak. 10+ éves kapcsolatban, ahol 2-3 év már a próbálkozásaim és bátornak gondolt megnyilatkozásaim ellenére is inkább ellaposodottnak mondható, azt gondolom, hogy nem lett volna rossz, ha nagyobb súllyal esik ez a tényező a latba. Ugyanakkor kezdetben, szinte minden tabunak gondolt vágy megvalósításra került. De utána a másik érdeklődésének komplett hiányában elmaradt és mintha egy másik párkapcsolatból származó emlék lenne csupán.
2020. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!