Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki megérzi ha a közelében valaki meleg/leszbikus/biszex??

Figyelt kérdés

Azt hiszem van ennek egy neve:)

Csak nem jut eszembe



2020. aug. 4. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gayradar-nak szokták hívni.

Hát nem tudom... Velem olyan volt,hogy belül olyan "megérzésem" volt,hogy nőként bejövök egy nőnek.De lehet csak az befolyásolta ezt az érzést,hogy félreérthetően viselkedett,mert tudta egy közös ismerőstől,hogy szerelmes vagyok belé,és ebből ők hasznot akartak húzni.Passz...😕😕

2020. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gay radar vagy gaydar röviden :D


Es igen, altalaban jol mukodik, biszexeket nem tudok szűrni, az altalaban csak beszélgetésből derul ki, max egy sejtelmem lehet hogy erdeklodik a sajat neme irant is, de igy konkretan nem jelzett hogy tuti bi az illető.

Persze tevedtem is már, nsm 100%-ig megbizhato :D

2020. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2., megelőztelek,mert leírtam már,hogy gayradar.😁😁😂
2020. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, gayradar, daydar azaz melegradar. Egy "nem kezdő" meleg igen jó százalékkal néhány mozdulatból, pillantásból, pár mondatból elég pontosan ráérez hogy a másik meleg, biszex, vagy csak biszex "kíváncsi".
2020. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezt miből lehet érezni/észre venni?😅nem értem...
2020. aug. 4. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elég jó a gayradarom akkor, ha ezt így hívják😄
2020. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megérzés...elvileg.

De javítsatok ki,ha tévedek.

Valaki csak jelek alapján következtet szerintem.Pl sok gyűrű a két kézen nőknél.😀

2020. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
hjaj annyiszor feltették már ezt a kérdést az oldalon...
2020. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de jó lenne elsajátítani ezt a képességet...bátorságot adna.:)

28/N

2020. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!