Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisexként élhetek boldog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisexként élhetek boldog tartós (házas) kapcsolatban nővel, aki estleg gyereket is szeretne, de elfogadná hogy néha férfiakkal sexelek, maszturbálok? F

Figyelt kérdés
Engem a nők minden téren érdekelnek, a férfiak csak sexuálisan!

2020. aug. 6. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez az onzoseg magasfoka. Aki nem bir egy partner/egy nem mellett meglenni, az ne allapodjon meg, mert csak serulest okoz a masiknak. Nem kell mkinek csaladot alapitania.
2020. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem úgy fér ha közben ő meg lehet nőkkel
2020. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
#2 főleg, ha nem vonzódik a nőkhöz😅
2020. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz - ha ezt beszélitek meg, s mindenki belemegy. Vannak akik nyitott, vagy félnyitott kapcsolatban élnek, s még olyanok is (nem kevesen) akik együtt járnak swingerezni, párcserézni, privát orgiákra. Ettől az emberek többsége még monogám kapcsolatot szeretne.

Egy valamit ne tegyél viszont: ne csapd be a partnered, leendő párod! Ne sunyin járj félre (akár nővel, akár ffi-vel) hanem játssz nyílt lapokkal.

2020. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, de ehhez meg is kell találnod a megfelelő partnert, aki benne van a nyitott kapcsolatban.
2020. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésedet. Ha elfogadná, gondolom ez a feltétel a "teljes" boldogságodhoz. Ha elfogadja, úgy gondolom nincs vele probléma. Sokan élnek nyitott kapcsolatban. Nekem nem férne bele, de másnak igen. Kommunikáció az első, meg kell beszélni, így nem lesz rajtad lelki teher.


4 Mi az a félnyitott kapcsolat? Ahol csak az egyik fél lép félre?

2020. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#1...A feleségemet semmiképpen nem csalnám meg másik nővel!!! Nem feküdnék le másik nővel, tisztességes vagyok!!! Megtudok állapodni egy ember mellett! A férfiakkal csak sexuálisan lépnék kapcsoltaba egy-két alkalomra, semmi több.


Ha van valami kérdése valakinek nyugodtan tegye fel akár itt, akár priviben.

2020. aug. 6. 20:16
 8/25 A kérdező kommentje:
A feltételem az lenne a feleségemmel szemben, hogyha akar ő lehet nővel, de férfival semmiképpen sem. (Mert az számomra is megcsalásnak számít) Én sem fekszem le másik nővel( nem csalom meg), viszont egyszer kétszer férfival kiverem.
2020. aug. 6. 20:24
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
na igen ez tényleg nagy önzőség... na most ha mindkét nemet szereted de a nőket jobban akkor ez most ugyan olyan mint ha a hetero férfi más nőkkel akarna csak szexelni szigorúan csak szex lenne :D érted már... a házasságba nem fér bele az hogy az egyik fél mással is van a párján kívül...!
2020. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
amúgy az nem megállapodás egy emberrel ha közben mással is akarsz szexelni! :DDD hallod nagy képmutató vagy te
2020. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!