Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátság extákkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extákkal?

Figyelt kérdés

Kiderült egy haveromról,hogy biszexuális,mint én. Végre találtam valakit...

Hogyan vágjak bele vele egy ilyen kapcsolatba?

Arra gondoltam,hogy elhívom talizni és beszélek vele. Jó ötlet?



2020. aug. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a tali jó ötlet. beszélgessetek, iszogassatok. ha kell, lehet beszélgetni, de érezni fogod, hogy olyan-e a hangulat, hogy pl. lesmárolhatod/letapizhatod.
2020. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy bizonyos tekintetben hasonló, nem feltétlenül szimpatikus, vonzó, szóval lehet, hogy a gondolatkísérlet nem válik be a gyakorlatban.
2020. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ne ajtóstól a házba, hogy "helló haver hallom te is bi vagy, nem dugunk?". Hívd el talizni, iszogassatok, dumáljatok, csajokról, szexualitásról, erről-arról és majd látod van-e kémia, kölcsönös szimpátia "olyan téren" is.
2020. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tali jó ötlet.Lassan körül írva.Menni fog.
2020. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetek a haverod? <3
2020. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!