Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok és passzív, így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok és passzív, így felejtsem el a lányokat?

Figyelt kérdés

Tetszenek a lányok és fiúk is, de nem vonz az hogy én dugjak. Emiatt lánnyal még nem is voltam (fiúval már igen) pedig lett volna bőven alkalmam. Nagyon szeretek lányokkal csókolózni és bárhogy máshogy (nyalással, eszközökkel) szívesen kielégíteném őket, csak a dugásban lenne szerepcsere.

Ha az egész esélytelen akkor minek vagyok biszex, és miért nem teljesen meleg? 22F



2020. aug. 17. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hármas szex lesz a te asztalod. Pár éve, az akkori barátnőmmel, pont ilyen pasit kerestünk. Jelenkező, levelező, képkéregető volt bőven, fixre 3x sikerült lebeszélni, végül nem jött el egyik sem. Aztán sajnos szakítottunk a lánnyal.

Szóval, szerintem lesz még lehetőséged kiélvezni, hogy passzív bi vagy.

2020. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam bejövős a biszex passzív dolog, de csak akkor, ha amúgy engem szeret és meg is tud dugni, igénylem az irányítást etéren, de egyébként izgat, hogy lássam más sráccal főleg ilyen szerepben.

Szerintem engedd el ezt a dolgot a lányok irányában. Nem a passzív biszexséggel van a baj, egyszerűen kevés olyan lány van (én legalábbis nem hallottam még olyanról), aki ne igényelné ritkán is a hüvelyi behatolást. Alkalmira lehet találsz olyan lányt, akinek ennyi is beleférne (pl. ha nem hosszú távon tervezek, nekem is beleférne, vagy ameddig nem akad más), de hogy lány mellett köss ki, kevés az esélye.

2020. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz hasonlóan én is olyan lány vagyok akik vonzanak a biszex srácok meg a szerepcsere, de inkább csak mint extra a hagyományos szex kiegészítőjeként. Kapcsolatban legalább is, alkalmiban benne lennék így is, ha a vonzalom megvan.

Elhiszem hogy nem egyszerű neked, de örülj neki hogy nem vagy hetero, akkor lennél teljesen meglőve. Én is azt mondom, hogy szerezz 1-2 élményt lányokkal akik vevők erre, aztán komolyabb célra meg inkább egy fiút akivel meg tudjátok adni egymásnak amire vágytok.

2020. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
#3-as komolyan vicces lány vagy: "örülj neki hogy nem vagy hetero, akkor lennél teljesen meglőve" 😂 Szerintem a heterókat sajnálni, vagy lenézni is elég értelmetlen, talán inkább butaság!
2020. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es ezt kicsit félreértetted. Ha hetero lenne és úgy passzív az még nagyobb szívás lenne, nem? Szó sincs a heterok lenézéséről de a kérdező vágyait elnézve neki így jobb.
2020. aug. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az alkalmi szextől tartok egy kicsit arról nem is beszélve hogy hol találnék ilyen lányt?

Valahogy úgy képzeltem el, hogy megszeret egy lány és hátha akkor nem számít. Naiv vagyok. Vannak komplexusaim a méretem miatt is, merevedés is nehezen megy (nem betegség miatt, hanem a preferenciám miatt).

Fiúval a szexet élvezni könnyű passzívként, de az élet minden más terén sokkal nehezebb meleg kapcsolatban lenni. Sajnos az exem hűtlensége miatt kicsit kiábrándultam a meleg világból.

2020. aug. 18. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Biszex passzívként miért nem találok ilyen lányokat, akiknek még tetszene is ha pasival vagyok...
2020. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!