Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy biszexuális vagyok? Csak valamelyik végletben tudok gondolkodni.

Figyelt kérdés

Nekem valahogy a biszexualitás egy túlságosan komplikált állapot. Azt is el tudnám fogadni, hogy meleg vagyok, azt is, hogy hetero, de a biszexualitás nem megy.


Néha egyik nem fog meg, néha a másik, néha az egyik elkezd kimondottan taszítani.

Valaki élt meg hasonlót? Mi lehet ezeknek az oka?


20/F


2020. aug. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Igen az érzem a helyzeted nem is azzal van a baj h nem tudom elfogadni hanem az h tenyleg egyik alkalommal szeretem aztan teljesen elhidegülok ugyan attol

N

2020. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Amíg csak képzeleg az ember, addig nincs szó szexualitásról, csak erotikáról. Normális ember meg sokféle ingerre reagál.
2020. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A biszexualitás egyik sajátossága, hogy a biszexek nem egyformán vonzódnak mindkét nemhez. Ehhez tartozik az is, hogy változó, hogy éppen melyik nemet tartják vonzónak, és adott esetben melyiktől undorodnak.

Ez teljesen normális, nincs veled semmi baj, azon túl, hogy még nem fogadtad el, hogy biszex vagy.

2020. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy egy faroknak éppen melyik felén vagy. Még sokszor változhat, hogy mit akarsz, ehhez képest mit kapsz, ezt hogy éled meg, és utána mit akarsz.
2020. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Van egy manga ami egy olyan srácról szól aki nem képed elfogadni az érzéseit. Nem hiszem hohy segít, de ha érdekel elmondom a címét ☺
2020. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!